MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 4: Królestwo – znamy całą kartę walk

PRIME 4: Królestwo – znamy całą kartę walk

Poznaliśmy właśnie całą kartę walk nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 4: Królestwo. Kibice freak fightów zobaczą aż 10 pojedynków. Jeden bardziej egzotyczny od kolejnego! W rozpisce znajduje się m.in. byłą mistrzyni świata w boksie Ewa Piątkowska.

PRIME 4: Królestwo

Gala PRIME 4: Królestwo odbędzie się już 26 listopada w Szczecinie. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z Popkiem Monsterem.

Ale to nie wszystko…

PRIME 4: Królestwo – znamy całą kartę walk

Dość powiedzieć, że w co-main evencie wydarzenia dojdzie do starcia pań, w którym Zusje zmierzy się z Esmeraldą Godlewską. Kolejnymi walkami pod względem ważności gali PRIME 4: Królestwo są starcia: Bagieta vs Kamerzysta, Norman Parke vs Adam Okniński czy Soroko vs Stifler.

W rozpisce znajduje się także miejsce dla byłej mistrzyni świata WBC – Ewy Piątkowskiej. Zawodniczka uchodząca za najbardziej utytułowaną pięściarkę w historii naszego kraju skrzyżuje rękawice z Anną Andrzejewską.

Pełna karta walk PRIME 4:

Walka wieczoru:
Don Kasjo vs Popek Monster

Pozostałe:
Zusje vs Esmeralda Godlewska
Bagieta vs Kamerzysta
Norman Parke vs Adam Okniński
Adam Soroko vs Damian “Stifler” Zduńczyk
Ewa Piątkowska vs Anna Andrzejewska
Robalini vs Olejnik
Adrian Cios vs Sasha
Skolim vs Księciunio
Kałuski vs Gawron

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Widzieliście?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Murański pewny siebie przed walką z Bombą! Powiedział co zrobi z nim w Łodzi! Co wy na to?

Mateusz Murański dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. ”Muran” wystąpi na 5 edycji w Łodzi, gdzie czeka go starcie z Pawłem Bombą. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. ”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis