MMA PLArchiwumFAME MMAPrezes FEN Paweł Jóźwiak ostro o Robercie Pasucie: Niech ten boomer spada na drzewo

Prezes FEN Paweł Jóźwiak ostro o Robercie Pasucie: Niech ten boomer spada na drzewo

Popularny w środowisku freak fightowym Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, w którym ostro wypowiedział się o Robercie Pasucie.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak ostro o Robercie Pasucie

Jóźwiak i Pasut są medialnie skonfliktowani i “Sutonator” znajduje się na liście życzeń oktagonowych rywali Prezesa FEN. Bardzo możliwe, że w przyszłości Jóźwiak i Pasut się ze sobą zmierzą.

Tym bardziej po wywiadzie, którego Prezes FEN udzielił wspomnianemu wyżej portalowi.

Prezes FEN Paweł Jóźwiak ostro o Robercie Pasucie: Niech ten boomer spada na drzewo

Jóźwiak skomentował swoją ostatnią walkę, która odbyła się na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie, na której to przegrał z Boxdelem przez nokaut w drugiej rundzie.

Mimo porażki, Prezes FEN jest w bojowym nastroju, a Roberta Pasuta zaczął wyzywać od m.in. “boomerów”:

“Niech ten boomer spada na drzewo, niech się lepiej bierze do roboty, bo widziałem jego walkę i oprócz tego, że ma twardy łeb, to nic nie pokazuje. Także, Pasut, jak chcesz tego, to zrobimy to i wybiję ci ten sport z głowy. Nie jesteś dwudziestoparoletnim dzikiem jak Boxdel, tylko jesteś starym zgredem, trzynaście lat zaledwie ode mnie młodszym. Zobacz jak ty wyglądasz, zobacz jak ja wyglądam i możesz tylko pomodlić się do Bozi, żebyś w takim wieku mógł wyglądać tak jak ja. Tego ci Robercik życzę, a jak tego tak bardzo chcesz, to mogę skrzyżować z tobą rękawice, tylko mi nie pierdol o jakimś zbijaniu wagi i jak chcesz się bić z Pawłem Jóźwiakiem, to się dostosuj do mojej wagi.”

Cała rozmowa Huberta Mściwujewskiego z Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak myślicie – czy kiedykolwiek dojdzie do walki w klatce między Prezesem FEN a Sutonatorem? Kto według Was wygrałby ten potencjalny pojedynek?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis