MMA PLNajnowszeHighleaguePPV High League 5: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV High League 5: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV High League 5 to już dzisiaj. Na gali która odbędzie się w Łodzi zobaczymy 10 pojedynków które przysporzą nam wiele emocji. Aby oglądać gale, trzeba wykupić dostęp na specjalnej platformie organizacji, lub na Polsat Box Go. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

PPV High League 5: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?
Foto: PPV High League 5: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

High League 5: Gdzie oglądać?

Organizacja na swojej piątej gali zafundowała nam bardzo mocne zestawienia. Wiele konfliktów zostanie rozwiązane podczas tego widowiska. W walce wieczoru zmierzą się Alberto i Tybori. Zawodnicy, jeszcze przed ogłoszeniem walki byli w realnym konflikcie, wyzwiska i oskarżenia w ich dyskusjach były na porządku dziennym. Poźniej z dnia na dzień konflikt słabł, a podczas ostatnich spotkań wyglądało to tak jakby się nawet lubili.

Zobacz także: High League 5: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na najbliższej gali!

Na gali zobaczymy też dwie walki Pań, więc emocje sięgną zenitu. Pierwszą z walk będzie starcie dwóch zawodniczek, które za wszelką cenę będą chciały wygrać, Natsu i Fagaty. Drugą z nich będzie starcie kontrowersyjnej Mai Staśko z debiutującą Marią “Maszą” Graczykowską.

Nie możemy zapominać o walkach, które generują największe dymy! W jednej z nich na zasadach K-1 zmierzą się Mateusz Murański z Pawłem Bombą, który będzie chciał w końcu przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Fani czekają także na walkę Dawida Załęckiego, ojciec Denisa, zmierzy się z Vaso Bakocevicem w walce w K-1. Pomiędzy Dawidem a Vaso nie ma złej krwi, więc oczekujmy dobrej sportowej walki.

High League 5: Cena, ile kosztuje?

Jednym ze sposobów na oglądanie gali jest wykupienie licencji od Polsat Box Go, jest to jednak średnio opłacalne gdyż jest to najbardziej kosztowna opcja, musimy zapłacić 40 zł.

Trafniejszym wyborem jest wykupienie PPV z oficjalnej strony organizacji highlive.tv. Tam do wyboru mamy dwie licencje – droższą oraz tańszą.

Płacąc 34,99 zł za PPV High League 5 dostajemy transmisję w rozdzielczości 720 dpi z dostępem do gali przez 24 godziny. Jest to dobra opcja dla osób, które nie są zainteresowane dodatkami od HL. Droższa subskrypcja za 39,99 zł to nie lada gratka dla fanów freak fightów. W tej cenie dostaniemy dostęp do gali w wyższej rozdzielczości przez 7 dni oraz możliwość oglądania hejt roomu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis