MMA PLHighleaguePPV High League 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV High League 4: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV High League 4 to już dzisiaj! Przed nami dziewięć pojedynków toczonych w Arenie Gliwice. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna jedynie w płatnym systemie oraz na Polsat Box Go. Gdzie i jak oglądać? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkiego dowiedzie się z tego artykułu!

PPV High League 4: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?
Foto: PPV High League 4: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Walką wieczoru High League 4 jest starcie Natsu z Lexy. Panie miały okazję toczyć pojedynek na historycznej pierwszej gali, wówczas lepsza okazała się Kaczmarczyk. Teraz na szali boju wisi pas wagi muszej.

PPV High League 4: Gdzie oglądać?

Coraz goręcej robi się też pomiędzy Arturem Szpilką a Denisem Załęckim. Na konferencji oraz na ważeniu panowie pokazywali coraz więcej złej krwi. Kto wyjdzie z klatki zwycięski? Przypomnijmy, że pojedynek toczony będzie na zasadach MMA.

Kolejną walką o pas będzie pojedynek niskorosłych, czyli Mini Majka oraz Salima. Tuż przed nimi do klatki wejdą lekko mówiąc, nie przepadający za sobą Amadeusz Ferrari i Paweł Bomba. To najmocniej zaostrzony konflikt dzisiejszej gali.

Nie zapominajmy także o starciach Mai Staśko z Mrs. Honey, Josefa Bratana z Maciasem, Kuby Nowaczkiewicza z “Czaro” Nykielem, Holaka z Kubxem oraz otwierającym galę bojem wagi ciężkiej Radosława Słodkiewicza z Konradem Karwatem.

PPV High League 4: Cena, ile kosztuje?

Pierwszym i najdroższym sposobem zakupu licencji PPV jest Polsat Box Go. Usługa wykupienia transmisji kosztuje tam 40 zł.

Taniej jednak jest na oficjalnej stronie Highlive.tv. Tam mamy dwie opcje – BASIC oraz PREMIUM. Opcja BASIC to koszt 34,99zł i oferuje nam transmisję w jakości 720 p, a także 24h dostępu do transmisji.

Wersja PREMIUM jest droższa, jej cena to 39,99 zł. Za to mamy jednak stream w jakości 1080 p, dostęp do Hejt Roomu, który poprowadzą Nitro oraz Takefun. Ponadto ważność gali wygaśnie po siedmiu dniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis