MMA PLNajnowszeFight ClubPPV Fight Club 2: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV Fight Club 2: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 16 już w najbliższą sobotę. Na gali, która odbędzie się na warszawskim Beowie zobaczymy aż pojedynków w różnych formułach – zarówno MMA jak i K-1. Transmisja gali jest płatna i będzie dostępna na dedykowanej platformie organizacji . Gdzie oglądać galę? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkiego można się dowiedzieć poniżej.

PPV Fight Club 2
Foto: Fight Club

Gala Fight Club 2 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV Fight Club 2: Gdzie oglądać?

Walka wieczoru odbędzie się w formule K-1. Rękawice skrzyżują Kamil Jenel i Damian Ostęp. Reprezentant Jenel Fight Club to zawodowy mistrz Polski oraz mistrz m.in. DSF Kicboxing Challenge. Zawodnik ten legitymuje się imponującym bilansem 29 zwycięstw i zaledwie 5 porażek. Ostęp z kolei reprezentuje kluby Berserkers Team Szczecin oraz BKS Olimp Szczecin. Odnosił sukcesy zarówno w K-1 jak i Muay Thai. Może pochwalić się rekordem 16 zwycięstw i 6 porażek

W co-main evencie wystąpi trener Uniq Fight Club Przemysław Szyszka (1-0). W MMA ma jedno zawodowe zwycięstwo, ale poza tym jest też posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu. Był również trenerem kadry Polski PFKB i PZMMA. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Hendrik Costa (4-0)- niepokonany jak dotąd mistrz organizacji DFC.

Z kolei w kolejnej z głównych walk pojawi się Jacek Gać (1-0). “Siexa” to kolejny reprezentant Uniq Fight Club, który zawodowo debiutował na gali Fight Empire 2, gdy już w pierwszej rundzie pokonał Tomasza Brotona. Teraz czeka go jednak spore wyzwanie. Na przeciwko niego stanie bowiem Arkadiusz Kaszuba (3-3). Reprezentant Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki ma za sobą m.in. występy w Federacji KSW.

Poza tymi pojedynkami czeka nas jeszcze kilka – zarówno w MMA jak i w K-1. W rozpisce znaleźli się m.in. występujący ostatnio w Polsce Egipcjanin Mohamed Ghallab (6-7) czy członek słynnego klanu, Robert Rajewski.

Gala Fight 2 odbędzie się w sobotę w hali OSIR Warszawa Bemowo. Początek wydarzenia o godz. 20:00.

Figth Club 2: Cena, ile kosztuje?

Gala Fight Club 2 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Transmisja sobotniej gali dostępna jest na stronie ppv.fightclub.pl. Koszt subskrypcji wynosi 34,99 zł. Za usługę możemy zapłacić kartą płatniczą lub przelewem bądź BLIK-iem.

Transmisja jest dostępna na komputery smartfony, tablety czy smart tv. Warunkiem jest aktualna przeglądarka internetowa Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge lub Safari. Operator zaleca również posiadanie aktualnego systemu operacyjnego na urządzeniu. Galę można oglądać również poza Polską. Transmisja jest dostępna na całym świecie po wykupieniu dostępu.

Fight Club 2 – karta walk:

88 kg: Kamil Jenel vs. Damian Ostęp – walka w formule K-1
84 kg: Przemysław Szyszka (1-0) vs. Hendrik Costa (4-0)
77 kg: Jacek Gać (1-0) vs. Arkadiusz Kaszuba (3-3)
77 kg: Mateusz Dubiłowicz (6-3) vs. Mohamed Ghallab (6-7)
75 kg: Antoni Predygier vs. Robert Rajewski – walka w formule K-1
75 kg: Maciej Grabski vs. Maciej Rakoczy – walka w formule K-1
84 kg: Mateusz Sosnowski (3-1) vs. Marian Matei (2-2)
66 kg: Shavlego Khadilashvili (0-0) vs. Filip Szostak (1-2)
81 kg: Maciej Grzyb vs. Wojciech Todorić – walka na zasadach semi-pro

Zobacz także:

Rywal Tomasza Sarary przed XTB KSW 81: Nazywają mnie „Łamaczem Kości”, nie znam strachu

Rywal Tomasza Sarary na nadchodzącą galę XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim – Errol Zimmerman próbuje przestraszyć Polaka przed ich konfrontacją.

W dniu FAME MMA 18, UFC organizuje galę z walką wieczoru pań i Karoliną Kowalkiewicz w rozpisce!

W dniu gali FAME MMA 18, czyli dokładnie 20 maja, organizacja UFC zaprasza fanów na oglądanie imprezy, którą promować będzie walka pań. Na karcie walk znalazła się też Polka – Karolina Kowalkiewicz.

Adam Kownacki wraca! Będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu! Znamy rywala!

Wielka nadzieja białych wagi ciężkiej w polskim boksie – Adam Kownacki wraca do zawodowego ringu! Polak ma już oficjalnie zaklepaną kolejną walkę, a my znamy jego przeciwnika!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis