Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPPV FAME MMA 16: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 16: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 16 już dzisiaj. Na gali, która odbędzie się w Gliwicach zobaczymy aż 10 pojedynków freak fight. Transmisja gali jest płatna i będzie dostępna na dedykowanej platformie organizacji oraz na Polsat Box Go. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkiego można się dowiedzieć poniżej.

PPV FAME MMA 16
Foto: PPV FAME MMA 16

Gala FAME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV FAME MMA 16: Gdzie oglądać?

Konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a Robertem Pasutem nabiera na sile. Podczas ważenia a następnie spotkania twarzą w twarz pomiędzy zawodnikami doszło do kolejnych utarczek słownych. Na dodatek Pasut pokłócił się z żoną Jacka Murańskiego za kulisami po ceremonii ważenia.

Ciekawie zapowiada się także pojedynek Mateusza Tromby z nieistniejącej już ekipy Friza z dużo bardziej doświadczonym i dłużej trenującym Marcinem Dubielem. Walka ta będzie main eventem gali, którą będziemy moli oglądać już dzisiaj.

Nie możemy zapomnieć o walkach Amadeusza Ferrari, Alana Kwiecińskiego oraz Daro Lwa, którzy także stoczą swoje pojedynki na tym widowisku. Kto z nich okaże się zwycięzca? Czy powstanie jakiś nowy konflikt? Tego dowiemy się już niebawem.

Fame MMA zaplanowało też jedyną na karcie walkę kobiet w której zmierzą się – Marta Rentel z Wiktorią Jaroniewską, która zaledwie po ponad tygodniu przygotowań pokonała Lalunę na jednej z wcześniejszych gal pierwszej freak fightowej organizacji w Polsce.

FAME MMA 16: Cena, ile kosztuje?

Pierwszym sposobem na wykupienie gali, jest wykupienie licencji na Polsat Box, niestety jest to najdroższa opcja, za którą musimy zapłacić aż 40 zł.

Lepszą możliwością jest wykupienie PPV na oficjalnej stronie organizacji famemma.tv. Tam do wyboru mamy dwie subskrybcje – tanszą oraz droższą.

W cenie 34,99 zł mamy możliwość oglądnięcia gali w gorszej jakości bez dodatkowych bonusów, natomiast za 39,99 zł oglądniemy Fame MMA 16 w jakości Full HD, a także będziemy mogli cieszyć się materiałem aż 168 godzin po zakończeniu widowiska. Ponadto w cenie droższej licencji mamy dostęp do loży szyderców oraz specjalnych materiałów takich jak dzień z życia zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis