MMA PLCiekawostkiIle Najman dawał Stanowskiemu za udział w roaście? Dziennikarz zdradził kwotę!

Ile Najman dawał Stanowskiemu za udział w roaście? Dziennikarz zdradził kwotę!

Dowiedzieliśmy się ile Marcin Najman dawał Krzysztofowi Stanowskiemu za udział w słynnym w polskim internecie, szczególnie tym prześmiewczym, Roaście Najmana. Dziennikarz Weszło.com zdradził kwotę podczas dzisiejszego Zebrania Zarządu na Kanale Sportowym.

Roast Najmana to show, w którym zaproszeni goście po kolei wyśmiewali “El Testosterona” prezentując żarty o byłym pięściarzu i zawodniku mieszanych sztuk walki.

W Roaście udział wzięli m.in. Bonus BGC, Taxi Złotówa, Tomasz Sarara czy Warszawski Dresik. W sieci znajdują się fragmenty tego programu:

Ile Najman dawał Stanowskiemu za udział w roaście? Dziennikarz zdradził kwotę!

Co ciekawe, zaproszenie do udziału w Roaście Najmana otrzymał także medialny wróg “El Testosterona” – Krzysztof Stanowski. Popularny dziennikarz sportowy podczas programu Zebranie Zarządu zdradził kwotę, jaką proponował mu Marcin Najman za udział w tym show.

“Marcin Najman proponował mi potencjalne 50 tysięcy złotych za udział w roaście. Ale jak widać, są na świecie rzeczy ważniejsze od pieniędzy.” – zdradził Stanowski.

Krzysztof Stanowski oczywiście udziału w Roaście Najmana nie wziął i widząc jego poczynania w internecie oraz oceny samego Roastu, nie żałuje swojej decyzji.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak przed FEN 32: Sport się obroni! Pociągniemy ten wózek bez freaków!

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak przed weekendową galą FEN 32 był gościem magazynu Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiadał o zbliżającej się imprezie.

Awantura na ważeniu przed FEN 32. Ostry staredown Rębeckiego [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą FEN 32. Zawrzało między uczestnikami walki wieczoru jutrzejszego wydarzenia.

Najman odpowiada na wyzwanie byłego zawodnika KSW! Te słowa was zaskoczą!

Tego mogliśmy się spodziewać! Marcin Najman zakończył karierę, ale nie brakuje już następnego zawodnika, który domaga się walki z ”El Testosteronem”. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na to wyzwanie.