MMA PLNajnowszeMurańskiPopek zmienia zdanie! Jest już otwarty na starcie z Murańskimi!

Popek zmienia zdanie! Jest już otwarty na starcie z Murańskimi!

To jest spore zaskoczenie! Wydawało się, że nic nie jest w stanie przekonać Popka Monstera, aby przyjął walkę z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim. Jak widać popularny raper kompletnie zmienił swoje zdanie.

Murański

Paweł ostatni pojedynek stoczył w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 4, która pod koniec listopada odbyła się w Szczecinie. Popularny raper na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życiński. Popek szukał mocnego uderzenia, ale to byłoby na tyle… Życiński dominował i coraz bardziej przyśpieszał. Ostatecznie w drugiej rundzie walka zakończyła się przed czasem.

Popek wcześniejsze pojedynki toczył w FAME MMA. Paweł przyjmując walkę w PRIME został zbanowany w największej freakoej organizacji – o czym wspominał Wojciech Gola.

Chodzi oto, żeby zawodnicy nie łamali naszych umów/zapisków kontraktowych co się zdarzało. Też tutaj… my z High League dogadujemy się i jakby nie łamiemy naszych warunków umownych. No jednak z PRIME, to nie jest takie proste – nie wygląda to tak dobrze. Dlatego takie, a nie inne oświadczenie. Mam nadzieje, że one przyniesie pozytywne rezultaty (…) Cel jest taki, aby zawodnicy szanowali nasze kontrakty, aby nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz, gdzie Popek ma mieć potencjalną walkę w PRIME (…) Oczywiście ma zakaz konkurencji, nie powinien wziąć tej walki. Jeżeli Popek zawalczy w PRIME, jeśli dojdzie do tej walki, to dożywotnio zostanie zbanowany z FAME’u. Mocno, ale musimy respektować zasady naszych kontraktów.

Popek zmienia zdanie!

Popek na kanale ”Między Seriami” wyznał, że zmienia zdanie i jest już otwarty na starcia z Murańskimi.

Chociaż ta walka mnie najmniej interesuje… Jakby mi jakaś federacja zapłaciła tyle pieniędzy, ile chcę, to zrobiłbym coś, co każdy chciał, tylko ja nie, bo ja tych dwóch gości nienawidzę. Chodzi o Murańskich. Coś tego typu, że jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali. Tutaj poszedłbym tylko po pieniądze i żeby rozj**** im łby.       Za takie pieniądze, jakie ja bym chciał. Jeżeli nie, to wolę zrobić to z Szeligą za żadne pieniądze. Taki mój pomysł freak fighter na coś, co by się sprzedało, czyli dwóch Murańskich na Popka. Pierwsza walka rozpoczynająca i walka kończąca galę.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis