MMA PLNajnowszeFAME MMAPopek Monster porównał wypłaty z KSW do tych z FAME MMA. Nie pozostawił złudzeń kto mu lepiej zapłacił [WIDEO]

Popek Monster porównał wypłaty z KSW do tych z FAME MMA. Nie pozostawił złudzeń kto mu lepiej zapłacił [WIDEO]

Popek Monster to gwiazda mieszanych sztuk walki. I to tych strice sportowych i tych freakowych. Choć ostatnio bardziej angażuje się w walki z tej drugiej kategorii, to ciągle pozostaje w dobrej formie fizycznej. W najnowszym wywiadzie dla MMA.PL, Popek Monster porównał wypłaty, jakie otrzymywał w KSW z tymi z FAME MMA.

Popek Monster

I co ważne – nie pozostawił złudzeń w kontekście tego, która organizacja lepiej zapłaciła mu za występ.

Rozmowę z Popkiem Monsterem przeprowadził reporter MMA.PL Adrian Węgierski.

Popek Monster porównał wypłaty z KSW do tych z FAME MMA. Nie pozostawił złudzeń kto mu lepiej zapłacił

Popek Monster w swojej karierze stoczył cztery pojedynki w Federacji KSW. Tam wygrywał z Robertem Burneiką, ale przegrywał z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem.

W organizacji FAME MMA walczył dwa razy- na gali FAME 7 szybko poddał Damiana “Stiflera” Zduńczyka, a na FAME 13 szybko przegrał z Normanem Parkiem. Wówczas na przeszkodzie Popkowi w kontynuowaniu walki stanęła kontuzja ręki.

Teraz porównał obie te wypłaty i zdradził opinii publicznej, która organizacja lepiej mu zapłaciła za walkę:

“Nigdy nie zarobiłem więcej na jakiejkolwiek walce tyle, ile zarobiłem w KSW. Tam były pieniądze, o jakich zawodnicy FAME mogą sobie tylko pomarzyć. Nikt mi nie zapłacił lepiej niż KSW. Dostaniesz tyle ile jesteś wart – tak mówił Kawulski. To były sześciocyfrowe sumy.”

Cała rozmowa Adriana Węgierskiego z Popkiem Monsterem do sprawdzenia poniżej:

Popek Monster swoją najbliższą walkę stoczy już 26 listopada na gali PRIME 4: Królestwo. Jego przeciwnikiem będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Widzieliście?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Murański pewny siebie przed walką z Bombą! Powiedział co zrobi z nim w Łodzi! Co wy na to?

Mateusz Murański dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. ”Muran” wystąpi na 5 edycji w Łodzi, gdzie czeka go starcie z Pawłem Bombą. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. ”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis