MMA PLNajnowszePopekPopek Monster po raz pierwszy wypowiada się po porażce z Don Kasjo na PRIME 4. Zdradza, czy jeszcze kiedyś zawalczy

Popek Monster po raz pierwszy wypowiada się po porażce z Don Kasjo na PRIME 4. Zdradza, czy jeszcze kiedyś zawalczy

Popek Monster po raz pierwszy wypowiada się po porażce, jakiej doznał z rąk Don Kasjo na minionej gali PRIME 4: Królestwo. Tam freak fighter i były zawodnik m.in. KSW i FAME MMA przegrał z byłym pięściarzem przez TKO.

Popek Monster

Walka Don Kasjo vs Popek Monster była nieformalnym pojedynkiem, którego stawką było miano “króla”. Po walce okazało się, że osobą, którą można tak nazywać jest Don Kasjo Król.

Walka Życińskiego z Popkiem zakończyła się w taki oto sposób:

Popek zdradził co dalej!

Mimo porażki, Popek Monster nie zamierza rzucać sportu i już czeka na kolejne wyzwania. W mediach społecznościowych opublikował nagranie, w którym odniósł się do porażki z Don Kasjo:

“Dobry wieczór mordki. Popuś chciał wam bardzo serdecznie podziękować za wsparcie. Słyszałem Was każdego. 5 tysięcy osób krzyczało “Popek, Popek”! Byłem dobrze przygotowany, ale mnie trafił. W końcu bokser, nie? Ale moja pierwsza walka. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Widzimy się następnym razem. Przegrałem bitwę, ale nie przegrałem wojny.”

https://www.instagram.com/p/ClcTfwHgjY0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Zobacz także:

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis