MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukKSW 75: Będzie zmiana werdyktu w walce Omielańczuka? ”Widziałem wielkie zdenerwowanie”!

KSW 75: Będzie zmiana werdyktu w walce Omielańczuka? ”Widziałem wielkie zdenerwowanie”!

Mateusz Borek w studiu po gali KSW 75 w Nowym Sączu zdradził, że może dojść do zmiany wyniku walki Daniela Omielańczuka z Michalem Martinkiem (10-4). Czech po trzech rundach przegrał dyskusyjną niejednogłośną decyzja sędziów.

Omielańczuk

Omielańczuk trafił zdecydowanie mocniejszymi ciosami. Nawet był moment, gdy wstrząsnął rywalem. Mimo wszystko Martinek dobrze prowadził pojedynek – dużo ciosów prostych oraz kopnięć, które z czasem były zawodnik UFC mocno odczuwał. Był widoczny na twarzy Polaka duży grymas bólu. 

Będzie zmiana werdyktu?

Tego nie możemy wykluczyć o czym poinformował Mateusz Borek.

Nie będziemy wychodzić przed orkiestrę, bo to są decyzje szefów organizacji, ale z tego co słyszę tam się od razu odbywała poważna dyskusja, więc nie wykluczam jednak zmiany wyniku. Też tam widziałem wielkie zdenerwowanie Martina i Maćka. Musimy poczekać, być może kilkanaście minut i będziemy mieli więcej informacji. Martinek jak Martinek uszanował decyzje, ale on i trener Andrzej Kościelski mają swoje spojrzenie na ten werdykt.

Zobacz także:

Ferrari znokautował go na wywiadzie, a teraz się pogodzili: Porozmawialiśmy sobie po męsku! [WIDEO] Widzieliście?

Zaskoczeni? Amadeusz Roślik postanowił spotkać się z ”Sadkiem” i porozmawiać. Dwie strony doszły do porozumienia i oficjalnie widzowie mieli szansę zobaczyć podanie sobie ręki. Co ciekawe, to nie koniec, bowiem ”Ferrari” po walce zgodził się na sparing z influencerem, który również będzie wrzucony na YouTube.

Wiemy dlaczego nie doszło do rewanżu Narkun-Erslan: Tomek zażyczył sobie 4-krotnie większą wypłatę! Co wy na to?

Martyna Celuch (portal – InTheCage.pl) podczas wczorajszej rozmowy z Tomaszem Narkunem (18-5) postanowiła zapytać o zamieszanie, które powstało przed piątkową galą KSW 75. Mistrz Ibragim Chuzhigaev wypadł z wydarzenie w Nowym Sączu, więc Ivan Erslan (12-1) pozostał bez przeciwnika. Co ciekawe ”Żyrafa” dostał propozycję rewanżu, lecz postanowił odmówić. Teraz wiemy dlaczego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis