Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLmiklaszKacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja!

Kacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja!

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i szybko stoczy swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że zawodnik pochodzący z Ełku ma mocne tempo jeśli chodzi o zawodowe starcia. ”Polish Machine” kolejny raz pojawi się w klatce dwudziestego siódmego maja w Krośnie.

Miklasz

22-latek w poprzednim roku się odbudował i mógł pochwalić się serią dwóch wygranych z rzędu. Miklasz szybko i bez problemów przed czasem odprawił Dawida Sadowskiego oraz Piotra ”Bubu” Ćwika.

”Polish Machine” w tym roku swój pierwszy pojedynek odnotował pod koniec stycznia na gali Fight Exclusive Night 44. Miklasz już w pierwszej rundzie przegrał z debiutującym Maciejem Gąsiorkiem. Ostatnie starcie miało miejsce na Hexagone MMA 7 we Francji. Polak ostatecznie zmierzył się z Paulem-Emmanuele Gnaze. Trzeba przyznać, że Miklasz miał mocny początek i w stójce wstrząsnął rywalem. Ostatecznie chwila nieuwagi i Miklasz został poddany.

Znamy szczegóły!

Kacper Miklasz swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego siódmego maja na gali Quest 3 w Krośnie. Przeciwnikiem ”Polish Machine” będzie Mateusz Kowalski.

Czas wjechać i rozjechać 2 byłych zawodników Gromda wjeżdża do klatki. Idziemy po kolejne zwycięstwo jazda z tematem. 🔫 – napisał Miklasz w mediach społecznościowych

”Kowal” dostał szansę i dwukrotnie wystąpił na gołe pięści w organizacji GROMDA. Kowalski musiał uznać wyższość Bartłomieja Chrupczyńskiego i Piotra Łapucia. Do debiutu Mateusza w MMA doszło na gali Silesian MMA 9, gdzie po 42-sekundach przegrał z Denisem ”Flinstonem” Górniakiem. 

Zobacz także:

Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleksiejczuka: Podjął decyzje za które teraz płaci! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju trenerów sportów walki – Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę byłego swojego podopiecznego – Michała Oleksiejczuka, który przegrał na minionej w sobotę gali UFC w Las Vegas.

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis