MMA PLNajnowszeMuay ThaiBartosz Batra wrócił do startów! Jest zwycięstwo przed czasem odniesione w Tajlandii

Bartosz Batra wrócił do startów! Jest zwycięstwo przed czasem odniesione w Tajlandii

Bartosz Batra wrócił do startów i ma za sobą zwycięstwo odniesione na terytorium Tajlandii, gdzie aktualnie przebywa. Batra zabrał głos w mediach społecznościowych, aby podsumować swój start.

Batra

Bartosz na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów – Wielokrotny mistrz Polski w formułach muay thai oraz K1. Ma również za sobą bogatą karierę w taekwondo. Wśród licznych tytułów, które zdobył od rozpoczęcia kariery w 2002 roku znajdziemy medale wszystkich najważniejszych krajowych imprez, jak również złote krążki Pucharu Świata WAKO oraz Otwartych Mistrzostw Świata K-1.

W ostatnim czasie Batra skupił się nad nową organizacją Strike King, której jest właścicielem wraz z Tomaszem Sararą. Zapewne już niebawem poznamy szczegóły drugiej edycji.

Zwycięstwo Batry!

Bartosz Batra wrócił do rywalizacji! Jest to zwycięstwo przed czasem na terytorium Tajlandii.

Batra zabrał głos w mediach społecznościowych:

W dniu 28.02 stoczyłem swoją kolejną walkę w Tajlandii na @phetchbunchasamuistadium ,największym stadionie na południu tego kraju.

  Dawno nie walczyłem w systemie ważenie i walka tego samego dnia ale udało mi się osiągnąć limit 145 funtów (66kg) dość sprawnie i co najważniejsze też szybko i sprawnie „wrócić” do swojej wagi.

  Wygrałem przez TKO w 2 rundzie ,mój przeciwnik Dormthong 🇹🇭 nie był w stanie kontynuować pojedynku.

  Dziękuje wszystkim za doping i miłe słowa bardzo chciałem zawalczyć na oczach mojej córeczki i cieszę się że wygrała ze snem i oglądała tatę w akcji mimo że była prawie 22:00.🫣

  Dodaje skrót walki a już niedługo cała walka dostępna na kanale YouTube stadionu.

  Dziękuje mojemu teamowi @vwingym Krukob i @shin_susumu oraz @venom_muay_thai_gym gdzie miałem okazję się przygotowywać.

  Wszystkim  uczestnikom obu turnusów @batrathaicamp za wspólne motywowanie się do ciężkiej pracy na treningach 👊🏽

  Teraz jeszcze chwila odpoczynku z moimi dziewczynami i po ponad 2 miesiącach powrót do Polski🇵🇱🙏🏽 Lilo i Stitch to już chyba jajka zniosą 🐶🫣

Świetnie wrócić! Osu💪🏽🥋

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis