MMA PLK-1Polski utytułowany kickboxer poszukiwany listem gończym! Chodzi o zabójstwo w Warszawie!

Polski utytułowany kickboxer poszukiwany listem gończym! Chodzi o zabójstwo w Warszawie!

Dawid Mirkowski utytułowany kickboxer w naszym kraju jest poszukiwany listem gończym. 24-latek jest podejrzewany o udział w zabójstwie na Nowym Świecie w Warszawie. Oprócz Dawida w tej sprawie poszukiwanych jest dwóch mężczyzn, którzy mieli również brać w tym udział.

Mirkowski

Mirkowski mimo młodego wieku był już doświadczonym zawodnikiem w formule K-1. Dawid w swojej karierze toczył pojedynki w takich organizacjach jak DSF, King Of King czy Wirtuoz.

Wideo z jednej z walk poniżej:

Mirkowski podejrzewany o udział w zabójstwie!

Dawid Mirkowski oraz Sebastian Włodarczyk (23 lata) i Łukasz Goławski (27 lat) są poszukiwani listem gończym. Utytułowany kickboxer jest podejrzewany o udział w zabójstwie na Nowym Świecie w Warszawie.

Do zabójstwa doszło nad ranem ósmego maja. Ranny 29-latek wszedł do sklepu. Na miejscu została wezwana policja i służby ratunkowe. Niestety nie udało się uratować mężczyzny.

Policjanci KRP I na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie poszukują Sebastiana Włodarczyka lat 23, Łukasza Goławskiego lat 27 i Dawida Mirkowskiego lat 24 w związku z zabójstwem przy ul. Nowy Świat w Warszawie w dniu 8 maja 2022r.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanych do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji lub prokuratura. Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5

Zobacz także:

Walka Pudzianowski – Khalidov jest bardzo blisko! Doszło do wymiany słów! Widzieliście?

Niektórzy kibice/fani będą jeszcze długo przecierać oczy ze zdumienia. Mariusz Pudzianowski (17-7) jest po prostu niesamowity! Tytan pracy wystąpił dziś w walce wieczoru KSW 70 w Łodzi. 45-latek już w pierwszej rundzie podbródkowym brutalnie znokautował byłego mistrza KSW w wadze średniej – Michała Materlę (31-9). Pudzianowski odnotował piąte zwycięstwo z rzędu.

Karol Bedorf zabrał głos ws. końca kariery! Jasne przesłanie zawodnika! Co wy na to?

Karol Bedorf (15-5) pojawił się w studiu gali KSW 70 w Łodzi, lecz nie było to spowodowane kolejnym ogłoszeniem. Mateusz Borek postanowił od razu zapytać byłego mistrza wagi ciężkiej o potencjalny powrót do klatki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis