MMA PLBoksPolski pięściarz “Joker” o najtrudniejszym etapie swojego życia: Przeszedłem piekło na ziemi

Polski pięściarz “Joker” o najtrudniejszym etapie swojego życia: Przeszedłem piekło na ziemi

Polski zawodowy pięściarz Tomasz Nowicki posługujący się pseudonimem “Joker” opowiedział o najtrudniejszym etapie swojego życia i czytając tę relację można jedynie się przeżegnać. Bokser zdradza, że przeszedł “piekło na ziemi”.

Joker

Tomasz Nowicki już 10 marca na gali Dzierżoniów Boxing Night zmierzy się z niepokonanym w zawodowych startach Eugeniuszem Macharczukiem. Będzie to dla “Jokera” bardzo ważna walka.

Polski pięściarz “Joker” o najtrudniejszym etapie swojego życia: Przeszedłem piekło na ziemi

Nowicki w rozmowie opublikowanej na łamach Super Expressu opowiedział o najgorszym etapie swojego życia, który miał miejsce w poprzednim roku:

“Przeszedłem bardzo trudną walkę „sam ze sobą”. W ubiegłym roku zmagałem się z ciężkim stanem depresyjnym, uciekłem w alkohol, narkotyki. Wychodząc do trzech ostatnich walk – dzisiaj mogę przyznać – byłem uzależnionym i zagubionym chłopakiem. Przeszedłem piekło na ziemi, od płaczu po nocach, przez bezsilności, po próbę samobójczą.”

Dzisiaj Nowicki jest już na dobrej drodze do normalnego życia, które prowadzi już od jakiegoś czasu, co jednoznacznie jest także jego sukcesem:

“Dzięki Bogu, którego odnalazłem, jestem szczęśliwy i trzeźwy cztery miesiące. W dniu walki minie pięć miesięcy mojego trwania w trzeźwości. Jest to dla mnie ogromny sukces.”

Zobacz także:

Marcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale na YouTube wstawił filmik, w którym mówi, że wygrał proces z FAME MMA.

Mateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Czy popularny komentator, dziennikarz, promotor i coraz częściej tytułowany jako influenser – Mateusz Borek zawalczy we freakach? Odpowiedź na to pytanie padła w programie Turbo Kozak opublikowanym na kanale Canal Plus Sport na YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis