MMA PLBoksPolsat Boxing Night 9: Już dziś debiut syna Michała Materli!

Polsat Boxing Night 9: Już dziś debiut syna Michała Materli!

To już dziś dojdzie do debiutu Marcela Materli. Walka otworzy ciekawie zapowiadającą się galę Polsat Boxing Night 9. Syn legendy KSW zmierzy się z Filipem Lewandowskim.

Marcel w ostatnim czasie zdobywał cenne doświadczenie i sukcesy. Młody prospekt stanął na pierwszym miejscu XXVII Mistrzostw Polski Juniorów we Włocławku.

W walce wieczoru Michał Cieślak (19-1, 13 KO) zamierza wrócić z hukiem po pierwszej zawodowej przegranej. Radomianin skrzyżuje rękawice z twardym Taylorem Mabiką (19-6-2, 10 KO). Dla boksera z Gabonu będzie to już czwarta wizyta w Polsce.

Marcel Materla gotowy na debiut!

Marcel Materla jest gotowy na debiut w boksie. Reprezentant BKS Skorpion Szczecin w rozmowie z Polsatem Sport przyznał, że obecność Taty w jego narożniku jest dla niego kluczowa. 

Tata jest najbliższą mi osobą. Zawsze staje w moim narożniku jak tylko jest na mojej walce, ale z tego co parę razy podsłuchałem gorzej jest w moim narożniku niż kiedy on wchodzi do walki (..) Gdy tata jest w narożniku, czuję się bezpieczniej. Potrafią z moim trenerem i wujkiem postawić mnie do pionu.

Historia pisze się na nowo … @marcel_materla 🖤 Polsat Boxing Night @bks_skorpion_szczecin

To nie koniec, bo Marcel Materla zapytany o potencjalne walki w mieszanych sztukach walki odpowiedział wymijająco. Czyżby drugi Materla również w MMA? Tego nie możemy wykluczyć! 

Nie odpowiem na to pytanie. Czekam co przyniesie los i jeśli będzie dobrze szło to zobaczymy.

Karta walk:

Michał Cieślak (19-1, 13 KO) – Taylor Mabika (19-6-2, 10 KO)
Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) – Róża Gumienna (0-0)
Przemysław Runowski (19-1, 4 KO) – Michał Syrowatka (22-4, 7 KO)
Jan Lodzik (4-0, 1 KO) – Damian Tymosz (4-0-1, 2 KO)
Łukasz Stanioch (3-0, 1 KO) – Przemysław Gorgoń (12-6-1, 5 KO)
Mateusz Lis (2-0, 2 KO) – Max Miszczenko (6-1, 2 KO)
Mukhamad Ali Kharimov (0-0) – Sejfulla Ashkabov (0-0)
Marcel Materla (0-0) – Filip Lewandowski (0-0)

Zobacz także:

Najman ustawił walkę w boksie? Tak twierdzi Saleta!

Przemysław Saleta stwierdził, że Marcin Najman ustawił jeden ze swoich pojedynków bokserskich. Są też dowody. Sami zobaczcie.

Michalczewski wróci na ring? Podał gigantyczną sumę!

Po ostatniej walce Mike Tysona coraz więcej utytułowanych bokserów jest pytanych o powrót. Tym razem Dariusz Michalczewski, który zdradził za jaką kwotę wyjdzie jeszcze do ringu