MMA PLBoksMarcin Najman ustawił walkę w boksie?! Szokujące dowody!

Marcin Najman ustawił walkę w boksie?! Szokujące dowody!

Foto: Screen

Marcin Najman ustawił walkę w boksie? Szokujące dowody zostały ujawnione przez Przemysława Saletę, który gościł w programie u Andrzeja Kostyry na YouTube.

Saleta był gościem programu razem z ostatnim rywalem Najmana, Kasjuszem Życińskim. Tam były kolega “El Testosterona” opublikował szokującą wiadomość, którą otrzymał od byłego pięściarza, rywala Marcina Najmana na jednej z gal w Radomiu z 2004 roku.

Marcin Najman był wówczas po trzech porażkach z rzędu i dla podtrzymania kariery w pięściarstwie była mu potrzebna wygrana.

Marcin Najman ustawił walkę w boksie?! Szokujące dowody!

Według informacji, które opublikował Przemysław Saleta, Najman kupił walkę od swojego rywala i mu za nią… nie zapłacił! Rywal, z którym się mierzył miał podłożyć się w drugiej rundzie, poddać się i otrzymać za tą ustawioną walkę pieniądze.

“Parę lat temu napisał do mnie chłopak, to było bodajże w 2014 roku. Walczył z Marcinem i czuje się jak frajer. Podłożył się w drugiej rundzie, bo Marcin obiecał mu, ze zapłaci mu pieniądze za to, że się podłoży. Ten chłopak teraz się wstydzi, bo nie dojść, że ma porażkę z Marcinem Najmanem, to jeszcze nie dostał za nią pieniędzy.” – mówi Saleta.

W programie pokazano screen z wiadomości, którą otrzymał od byłego rywala Marcina Najmana.

Oryginał poniżej:

Cały program do obejrzenia poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego!

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wskazuje kto zaraził Polaka tuż przed jego walką o pas!

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego to temat, który wczoraj obiegł internet! Polski pięściarz już 12 grudnia miał walczyć o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem miał być Lawrence Okolie.