MMA PLBoksDariusz Michalczewski gotowy na powrót! Podał gigantyczną sumę!

Dariusz Michalczewski gotowy na powrót! Podał gigantyczną sumę!

Niewykluczone, że Dariusz Michalczewski będzie następnym bokserem, który po latach wróci na ring. Nasz były mistrz świata podał gigantyczną sumę, która miałaby go przekonać do powrotu.

”Tiger” zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Michalczewski zdradza jaka kwota przekona go do powrotu na ring!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) przez wiele lat jest kuszony propozycjami. 52-latek w rozmowie z Super Expressem zdradził jaka kwota przekona go do powrotu na ring. Pytanie pojawiło się po ostatnim pojedynku Mike’a Tysona (50-6, 44 KO), którego występ na kibicach zrobił pozytywne wrażenie.

Za dziesięć milionów euro wchodzę do ringu.

Dariusz Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Dariusz swoje największe osiągnięcia zdobywał podpisując kontrakt z Universum Box-Promotion. Michalczewski pierwszy tytuł zdobył w 1994 roku pokonując na punkty Leonzera Barbera. W grudniu w Hamburgu znokautował zaś Nestorema Giovannini zdobywając pas WBO w kategorii junior ciężkiej.

Zobacz także:

Don Kasjo o pozwie Najmana! Walka numer dwa na sali sądowej?

Don Kasjo skomentował pozew Marcina Najmana. Częstochowianin w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie składa pozew sądowy

Zawodnik UFC doprowadza do bójki na weselu! Widzieliście?

To się stało naprawdę! Zawodnik UFC doprowadził do bójki na weselu.. Sami zobaczcie