MMA PLNajnowszeMMAPolak sprawił dużą niespodziankę! Dziudzia pokonał faworyzowanego rywala publiczności!

Polak sprawił dużą niespodziankę! Dziudzia pokonał faworyzowanego rywala publiczności!

W sobotę w Słowacji, a dokładnie w Koszycach odbyła się gala RFA 14. W tak zwanym co-main evencie wystąpił nasz reprezentant Łukasz Dziudzia (7-5-1). Zawodnik Ankosu Poznań sprawił dużą niespodziankę pokonując bardziej doświadczonego i faworyzowanego przed walką zawodnika publiczności.

Dziudzia

W main evencie tytuł wagi ciężkiej zdobył uznany kick-boxer Tomas Mozny. Słowak wrócił na odpowiednie tory po przegranej z Arkadiuszem Wrzoskiem. Mozny pokazał się z efektownej strony i pod koniec drugiej odsłony zastopował Lajosa Pappa (4-1), który co ciekawe był niepokonany do momentu tego pojedynku. 

Niewykluczone, że Mozny jeszcze zawalczy w największej organizacji w naszym kraju.

Polak sprawa niespodziankę!

Łukasz Dziudzia (7-5-1) wraca na odpowiednie tory i to w świetnym stylu. Polak sprawił niemałą niespodziankę na gali RFA 14 w Słowacji.

Dziudzia po pełnych trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał bardziej doświadczonego zawodnika publiczności – Jozefa Wittnera (16-4).

Tym samym był to drugi start zawodnika Ankosu Poznań poza granicami ojczyzny. Pierwszy miał miejsce w listopaidze poprzedniego roku, gdy przegrał przed czasem z zawodnikiem KSW – Andreasem Bergiem Gustafssonem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis