MMA PLNajnowszeOktagonPolak przed dużą szansą! Wawrzyniak zawalczy o tymczasowy pas organizacji Oktagon MMA!

Polak przed dużą szansą! Wawrzyniak zawalczy o tymczasowy pas organizacji Oktagon MMA!

Menadżer Artur Gwóźdź w rozmowie z mediami zapewniał, że będzie robił co mógł, aby jego zawodnik Piotr Wawrzyniak (11-5) stoczył walkę jeszcze w tym roku bądź na początku 2024 roku. Słowa zostają dotrzymane! Polak już dwudziestego dziewiątego grudnia stanie przed szansą zdobycia tymczasowego pasa w organizacji Oktagon MMA.

Wawrzyniak

W main evencie zobaczymy świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy Bojanem Velickoviciem (24-12-2), a Andreasem Michalidisem (16-6). W karcie wystąpi też jedna z największych czeskich gwiazd MMA – Karlos Vemola (36-7), który podejmie Samuela Kristoficia (16-6).

To nie koniec polski akcentów na gali Oktagon 51, bowiem kolejny pojedynek w organizacji stoczy weteran Martin Zawada (29-18-1). ”King Kong” skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności – Danielem Skvorem (6-3).

Szansa Polaka!

Piotr Wawrzyniak (11-5) już dwudziestego dziewiątego grudnia zawalczy o tymczasowy pas organizacji Oktagon MMA w kategorii średniej. Polak wystąpi w Pradze, gdzie zmierzy się z Serbem – Vlasto Cepo (12-2).

🇸🇰ČEPO (12-2) VS. WAWRZYNIAK (11-5) 🇵🇱 Po nečekaném zranění Patrika Kincla přichází neméně vyostřená hra o pás…

Posted by OKTAGON MMA on Monday, December 18, 2023

Będzie to starcie o tymczasowy pas, bowiem w klatce nie może pojawić się Patrick Kincl (27-10). Były zawodnik KSW jest kontuzjowany i jego obrona pasa zostaje odłożona w czasie.

 “El Chapo” może aktualnie popisać się serią czterech zwycięstw z rzędu. Serb ze swoich dwunastu zwycięstw – wszystkie kończył przed czasem. W organizacji Oktagon MMA może pochwalić się rekordem czterech zwycięstw i jednej przegranej. Cepo już walczył z jednym naszym reprezentantem. Mowa o walce w 2020 roku, gdy pierwszą zawodową przegraną sprawił mu Mateusz Strzelczyk.

Wawrzyniak znany jest przede wszystkim jako mistrz organizacji Babilon MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis