MMA PLNajnowszeFENPogromca Miklasza chce walki z Adamem Oknińskim! Jest szybka odpowiedź trenera!

Pogromca Miklasza chce walki z Adamem Oknińskim! Jest szybka odpowiedź trenera!

Maciej Gąsiorek ma za sobą efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Tuż po walce był wywiad, w którym zawodnik zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym starciu. Gąsiorek zapewnił, że chętnie skrzyżuje rękawice z Adamem Oknińskim. Na odpowiedź trenera Mirosława Oknińskiego nie musieliśmy długo czekać.

Okniński

Gąsiorek wystąpił na wczorajszej gali Fight Exclusive Night 44 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zmierzył się z Kacprem Miklaszem. W stójce ”Polish Machine” szukał okazji, aby trafić rywala. Chwila nieuwagi i sam Miklasz przyjął mocne uderzenie, po którym padł na deski. Gąsiorek z góry – szybko wypracował świetną pozycję. Miał, bowiem krucyfiks i wydawało się, że już w tym momencie zakończy pojedynek. Miklasz przetrwał bombardowanie, ale zaraz i tak Gąsiorek ponownie wypracował pozycję. Kolejne łokcie i sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Jest odpowiedź trenera!

Maciej Gąsiorek tuż po walce wyznał, że w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Adamem Oknińskim. Długo nie musieliśmy czekać! Mirosław Okniński na instagramie odpowiedział na wyzwanie Gąsiorka. Jak widać trener nie widzi sensu takiego zestawienia, bowiem jego zdaniem Adam powinien walczyć z takimi zawodnikami jak Artur Szpilka bądź Mariusz Pudzianowski.

Odpowiedź na wyzwanie do walki rzucone przez Macieja Gąsiorka na gali FEN. @adam_okninski jest zainteresowany walkami z „dużymi” nazwiskami takim jak Szpilka czy Pudzianowski, a nie pojedynkami z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki w zawodowym mma.

Przypomnijmy, że Mirosław już w przeszłości proponował zestawienie Okniński-Pudzianowski.

WOJNA W KLATCE. Po przegranej Pudziana z Mamedem proponuje fajne zestawienie. Okniński vs Pudzianowski zobaczymy kto ma silniejszy cios, tam nie będzie biegania tylko wojna.

WOJNA W KLATCEPo przegranej Pudziana z Mamedem proponuje fajne zestawienie .Okninski vs Pudzianowski zobaczymy kto ma silniekszy cios tam nie bedzie biegania tylko wojna.

Posted by Mirek Okniński on Thursday, December 1, 2022

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis