MMA PLNajnowszePLMMAPLMMA 78: Kevin Wiwatowski mistrzem wagi półciężkiej. Co za zwrot akcji!

PLMMA 78: Kevin Wiwatowski mistrzem wagi półciężkiej. Co za zwrot akcji!

Kevin Wiwatowski (5-6) miał spore problemy na początku pojedynku, jednak ostatecznie pokonał przed czasem Pawła Zakrzewskiego (3-0) i na gali PLMMA 78 zdobył pas wagi półciężkiej

Kevin Wiwatowski vs. Paweł Zakrzewski

Zakrzewski  szybko usadził rywala na macie mocnym prawym. Wiwatowski szybko jednak się otrząsnął i podjął próbę skrętówki. Później Zakrzewski docisnął rywala do siatki i po dobrej pracy zapaśniczej obalił rywala. Potężne łokcie spadały na głowę Wiwatowskiego. Później Zakrzewski próbował trójkąta rękoma, jednak rywal wyswobodził się. W ostatniej minucie Zakrzewski po raz kolejny zapunktował obaleniem.

Niespodziewanie na początku drugiej Wiwatowski trafił rywala mocnym ciosem w wymianie, po którym ten padł na deski. Zawodnik ruszył za akcją i po kolejnych ciosach bez odpowiedzi sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

Wiwatowski przerwał tym samym serię trzech porażek z rzędu. Zadał też swojemu rywalowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze.