MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga zabiera głos w sprawie ostatnich sytuacji: Chciałem szczerze przeprosić osoby…

Piotr Szeliga zabiera głos w sprawie ostatnich sytuacji: Chciałem szczerze przeprosić osoby…

W ostatnim czasie jest sporo zamieszania przy osobie Piotra Szeligi. Freak fighter pochodzący z Dębicy zabrał głos w sprawie ostatnich sytuacji. Szeliga zapewnia, że w ostatnim czasie popełnił dużo błędów.

Szeliga

”Szeli” najbliższy pojedynek stoczy już drugiego września na gali FAME MMA 19 w Krakowie. Piotr w formule K-1 (małe rękawice) stoczy rewanżowy pojedynek z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Ich pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem freak fightera. Były mistrz KSW przegrał nieszczęśliwie, bowiem już na początku walki doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki. W starciu rewanżowym oczywiście faworytem jest ”Polish Zombie”.

Szeliga wyzwań się nie boi. Jeszcze przecież nie tak dawno próbował swoich sił również z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem oraz Normanem ”Strominem” Parke. Były to mocne lekcje! Szeliga przegrywał przed czasem i w tych starciach zebrał mocne manto.

Szeliga komentuje!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos w sprawie ostatnich sytuacji. ”Szeli” zapewnił, że niepotrzebnie dzielił się ze wszystkimi swoim życiem prywatnym. Freak fighter zapowiedział zmiany.

Chciałbym odnieść się już ostatni raz do sprawy mojego związku i związanych z nim kontrowersji. Ostatnimi czasy popełniłem wiele błędów, a działo się to za sprawą emocji jakie mną targały. Żałuję zarówno wielu wypowiedzianych słów jak i podjętych w afekcie decyzji. Chciałem szczerze przeprosić osoby, które na tym ucierpiały, a zwłaszcza bliskich i przyjaciół, ponieważ spotyka ich teraz hejt, na który sobie nie zasłużyli, a który jest efektem tylko i wyłącznie moich działań. Ja po prostu jak każdy z was staram się odnaleźć swoje szczęście w życiu, bo życie mamy tylko jedno, a ja chce być szczęśliwy. Myślę, że niepotrzebnie aż w takim stopniu dzieliłem się publicznie swoim życiem prywatnym. Od teraz chciałbym sprawy osobiste zachować wyłącznie dla siebie i najbliższych. Wiem, że tę decyzję podejmuje zdecydowanie za późno, ale czasu już niestety nie cofnę. Mogę tylko wyciągnąć z tej lekcji wnioski, by w przyszłości nie dochodziło już do takich sytuacji. Od tego momentu już nie chce publicznie odnosić się do moich spraw prywatnych. Pozdrawiam

Chciałbym odnieść się już ostatni raz do sprawy mojego związku i związanych z nim kontrowersji. Ostatnimi czasy…

Posted by Piotr Szeliga on Friday, August 18, 2023

W ostatnich dniach zrobiło się głośno przy Szelidze. Współpracę z ”Szelim” postanowił zakończyć Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn oraz Artur Gwóźdź z grupy menadżerskiej Artnox.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis