MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga z apelem! Jego główny trener jest w ciężkim stanie!

Piotr Szeliga z apelem! Jego główny trener jest w ciężkim stanie!

To jest przykra wiadomość! Główny trener Piotra Szeligi jest w ciężkim stanie. ”Szeli” w mediach społecznościowych wyszedł do wszystkich z ważnym apelem. Rafał Antończak jest aktualnie w śpiączce i walczy o życie!

Do dramatu doszło na sobotniej gali A1 Federation.Rafał Antończak w półfinale turnieju w formule Lethwei zmierzył się z Filipem Rządkiem. W pewnym momencie Rafał zasłabł – została natychmiast udzielona mu pomoc służb medycznych, po czym został przetransportowany do szpitala.

Poniżej zobaczycie całą sytuację:

Zasłabnięcie

😱😓

Posted by Freak Fight on Sunday, September 19, 2021

Szeliga: Bardzo proszę o uszanowanie jego wizerunku!

Piotr Szeliga jest podłamany całą sytuacją. Nie można mu się dziwić. Jego trener Rafał Antończak walczy o życie. ”Szeli” wyszedł też z ważnym apelem.

Dobry Wieczór. Miałbym Wielką Prośbę.Na ostatniej gali A1 walczył mój trener @rafalantonczak, który podczas walki zasłabł, co się okazało zatrzymało mu się serce 🥺😔 i teraz leży w śpiączce i walczy o życie. Bardzo proszę o uszanowanie jego wizerunku, ponieważ krew mnie zalewa jak widzę Tik Toki i nagrania, które ludzie dodają dla wyświetleń, mało tego dodają tam jakieś prześmiewcze piosenki i komentarze.Przykro mi, że społeczeństwo jest już takie spi*rdolone, że nawet pożywkę potrafi mieć z takiej tragedii, zwłaszcza kiedy na ringu walczy Wojownik i dzieją się takie rzeczy. Pluje wam wszystkim, którzy to robicie prosto w mordę za to.Tak się nie robi 😔.Nie wiadomo kiedy mój Trener się obudzi może to potrwać nawet kilka tygodni, wiec na pewno będzie zbiórka na rehabilitacje wiec jak nigdy o nic nikogo nie proszę tak liczę na was, że nam pomożecie 🥺🥺🥺.Trenerze dasz radę będzie k*rwa dobrze 🥺🥺🥺. Musi być dobrze.Przepraszam za słownictwo ale targają mną emocje o jakich nie macie pojęcia, najpierw tydzień temu zabrali mi wujka a teraz taka tragedia 😔🥺. Szanujcie życie i czerpcie z niego ile się da a przy tym pomagajcie, bo nigdy nie wiadomo kiedy to WY tej pomocy będziecie potrzebować 🥺. @rafalantonczak 🥺❤️🔥🔥🔥Cały RZESZÓW z tobą! 🥺

Dobry Wieczór.Miałbym Wielką Prośbę.Na ostatniej gali A1 walczył mój trener @rafalantonczak, który podczas walki…

Posted by Piotr Szeliga on Sunday, September 19, 2021

Przypomnijmy, że 24-latek już drugiego października stoczy następny pojedynek w FAME MMA. Na jedenastej edycji w Gliwicach skrzyżuje rękawice z debiutującym Krzysztofem ”Wujaszkiem Fericze” Ferencem.

”Szeli” na instagramie dodał, że niebawem odbędzie się licytacja miejsca w jego narożniku. Wszystkie pieniądze pójdą na rzecz trenera Rafała Antończaka.

Za niedługo odbędzie się licytacja miejsca w moim narożniku na gali FAME MMA 11, wszystkie pieniążki idą na rzecz mojego trenera🥺

Zobacz także:

Freak-dancer Łukasz Jurkowski o “Tańcu z Gwiazdami”: Ten program bardziej angażuje niż przygotowania do walki! Zaskoczeni?

Popularny w naszym kraju zawodnik MMA i komentator – Łukasz Jurkowski porozmawiał z Arturem Mazurem ze sportowefakty.wp.pl o udziale w słynnym telewizyjnym show – “Taniec z Gwiazdami”. “Juras” jasno przyznał, że przygotowania do programu bardziej go angażują niż przygotowania do walk w MMA.

Borek o freakach: Zaraz ludzie nie umiejący się bić będą zarabiać 30-50 razy więcej! Tak będzie?

Organizacje FAME MMA czy High League wyraźnie oddziałują na rynek sportów walki, skutecznie rozkręcając koniunkturę Freak-Fightów. Freakowe gale sprzedają kilkukrotnie więcej płatnych subskrybcji, niż wydarzenia sportowe. Przekłada się to na zdecydowanie większe wynagrodzenie dla ludzi internetu, co nie daje spokoju sportowcom. Jaka jest więc przyszłość Freak-Fightów w Polsce?