MMA PLNajnowszeBoksPięściarz zasłabł po treningu! Teraz walczy o życie w szpitalu

Pięściarz zasłabł po treningu! Teraz walczy o życie w szpitalu

Mamy niepokojące informacje z Włoch. Daniele Scardina (20-1, 16 KO) przygotowywał się do następnego pojedynku w boksie. Reprezentant Włoch tuż po treningu źle się poczuł – stracił przytomność i natychmiast został przewieziony do szpitala.

boks

Daniele miał dwudziestego czwartego marca wystąpić na gali w Mediolanie, gdzie zmierzyłby się z Cedricem Sperą (17-9, 5 KO). W tej sytuacji oczywiście pojedynek został odwołany.

30-latek walczy w kategorii super średniej. ”King Toretto” swoją przygodę z boksem zaczynał na Dominikanie. Włoch stoczył również parę pojedynków w Stanach Zjednoczonych. Daniele ostatnie starcia toczył w ojczyźnie. Scardina w maju poprzedniego roku doznał pierwszej zawodowej przegranej. 30-latek przegrał przed czasem z doświadczonym Giovanni De Carolisem.

Walka o życie!

Miejmy nadzieje, że wszystko zakończy się udanie i pięściarz wróci do pełni zdrowia. Daniele Scardina w Mediolanie przygotowywał się do następnego starcia.

30-latek źle się poczuł po treningu. Daniele stracił przytomność – na szczęście w pobliżu byli znajomi pięściarza, którzy szybko zareagowali i wezwali pomoc. Scardina został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację mózgu. Jego stan lekarze określili jako poważny, ale stabilny. 

Zobacz także:

Denis wyjdzie do walki bez trenera? ”Bad Boy” komentuje!

Denis Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat przygotowań do walki. Powiedział, że trenuje tylko z jednym zawodnikiem.

Szalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę! Co wy na to?

Piątkowa gala GROMDA 12 zapowiada się naprawdę ciekawie. Pojawi się dużo nowych twarzy z poza granic z naszego kraju. Tym razem na kanale organizacji pojawiła się promocja nowego zawodnika – Stephen Weldon. Gość z Belfastu jest pewny siebie, a jego wypowiedzi będą należeć do tych… kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis