MMA PLNajnowszeBoksPięściarz takim zachowaniem nie zaskarbi sympatii kibiców! Kontrowersje po walce w Czechach [WIDEO]

Pięściarz takim zachowaniem nie zaskarbi sympatii kibiców! Kontrowersje po walce w Czechach [WIDEO]

Roman Fress (16-1, 9 KO) takim zachowaniem wzbudził kontrowersję oraz dyskusję. Pięściarz z Niemiec ma za sobą kolejne zwycięstwo, lecz zachowanie po rzuceniu rywala na deski pozostawia wiele do życzenia.

boks

28-latek swoje pojedynki toczy w kategorii cruiser. Warto zaznaczyć, że Fress stoczył tylko dwie walkę poza granicami Niemiec. W ostatnim czasie poprzeczka jeśli chodzi o przeciwników była coraz mocniej podnoszona. Roman w poprzednim roku doznał pierwszej zawodowej przegranej. Była to przegrana na punkty z Armendem Xhoxhajem.

Kontrowersje!

Roman Fress (16-1, 9 KO) ma za sobą drugi pojedynek poza granicami Niemiec. Pojawiają się jednak szybko duże kontrowersje. 28-latek w niedzielę wystąpił w Uście nad Łabą na gali Tohle JeBox Warm Up. Roman zmierzył się z zawodnikiem publiczności Adamem Kolarikiem (4-3, 4 KO). Walka została zakontraktowana na dystansie 6 rund.

Niemiec był zdecydowanie lepszy od rywala. W szóstej czyli ostatniej odsłonie widzieliśmy już dosłowną demolkę. Roman posłał przeciwnika na deski, lecz jego zachowanie po tej sytuacji było kontrowersyjne… Rywal na deskach, a Fress postanowił wycierać nogi o ring. Można to zrozumieć w różny sposób, lecz wydaje się, że takim zachowanie nie zaskarbił sobie sympatii kibiców.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis