MMA PLBoksPięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość!

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość!

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

McCauley

42-latek jeszcze w tym roku stoczył cztery pojedynki. Reprezentant Wielkiej Brytanii po 4-rundach przegrał pewnie jednogłośną decyzją sędziów. McCauley okazywał się dobry testem dla zawodników, którzy dopiero zaczynają karierę zawodową. Kevin po kolejnej przegranej powiedział dość!

Jeden z jego pojedynków możecie zobaczyć poniżej:

Warto zaznaczyć, że McCauley w poprzednim roku stoczył… dwanaście pojedynków!

W końcu zawiesił rękawice na kołku!

Kevin McCauley (15-224-12) po kolejnej przegranej postanowił zakończyć karierę w boksie zawodowym. Reprezentant Wielkiej Brytaniii w tym roku doznał 224 przegranej, po której postanowił odpuścić. Zaznaczymy, że McCauley przegrywał większość walk na punkty.

Swój zawodowy debiut odnotował w 2008 roku, a prawie wszystkie pojedynki toczył na terenie ojczyzny. Kevin ostatnie upragnione zwycięstwo zdobył w 2017 roku, gdy wypunktował debiutującego Dana Sabastonellego.

Zobacz także:

Parnasse zaczepia Ziółkowskiego! Menedżer “Golden Boy’a” odpowiada na wpis! Widzieliście?

Salahdine Parnasse nie zaprzestaje zaczepiać Mariana Ziółkowskiego w mediach społecznościowych. Wszystko rozchodzi się o ich potencjalną walkę. Największym problemem jest jednak waga, w jakiej mogliby się zmierzyć. Na wpis Francuza zareagował menedżer “Golden Boy’a” Artur Ostaszewski.

Walka streamerów na HIGH League 4! Jakub ”Kubx” Świtała rywalem ”Holaka”! Kto wyjdzie zwycięsko?

Na HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walki streamerów. W klatce zmierzą się Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis