MMA PLHighleagueWalka streamerów na HIGH League 4! Jakub ”Kubx” Świtała rywalem ”Holaka”

Walka streamerów na HIGH League 4! Jakub ”Kubx” Świtała rywalem ”Holaka”

Na HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walki streamerów. W klatce zmierzą się Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała.

Holak

“Kubx” ma 19 lat i jest graczem Fortnite’a, a zarazem jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. Reprezentował między innymi drużynę Centric Gaming. Występował również podczas największych turniejów esportowych, podczas których odnosił liczne sukcesy. Dwukrotnie kończył rywalizację podczas finałów Fortnite Championship Series w pierwszej piątce. Na Twitchu obserwuje go 340 tys. widzów.

Filmy z jego udziałem odnoszą setki tysięcy wyświetleń. Cieszy się dużą popularnością również na Twitterze, co zaowocowało przy podpisaniu umowy z HIGH League. “Kubx” był jednym z najczęściej wymienianych zawodników w komentarzach, w których fani wymieniali zawodników, których chcieliby zobaczyć w klatce. Do debiutu w MMA przygotowuje się już w warszawskim Uniqu.

Jego przeciwnik, “Holak”, to inny streamer i gracz, którego można nazwać jako jednego z najpopularniejszych w Polsce. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów. Jakub Krawczyk-Holak gra między innymi w Fortnite’a, Valoranta i Counter-Strike’a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

“Holakowi” towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i “Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Zobacz także:

Soldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”! Co wybierze?

Chorwackie media podają, że Roberto Soldić wystąpi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której to ogłosi swoją decyzję, co do przyszłości. Co wybrał chorwacki zawodnik – UFC, KSW a może ONE Champioship? Na konferencji ma pojawić się “gość-niespodzianka”.

Bonus BGC stosuje poważne oskarżenia na Instagramie! Chodzi o High League i PunchDown! Widzieliście?

Bonus BGC od czasu do czasu stara się nagłośnić pewne sprawy z nim związane w mediach społecznościowych. Teraz na Instagramie wystosował poważne oświadczenia w kierunku PunchDown oraz High League. Z jego słów można wywnioskować, że nie zawalczy na wspomnianej freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis