MMA PLKSWParnasse zaczepia Ziółkowskiego! Menedżer “Golden Boy’a” odpowiada na wpis!

Parnasse zaczepia Ziółkowskiego! Menedżer “Golden Boy’a” odpowiada na wpis!

Salahdine Parnasse nie zaprzestaje zaczepiać Mariana Ziółkowskiego w mediach społecznościowych. Wszystko rozchodzi się o ich potencjalną walkę. Największym problemem jest jednak waga, w jakiej mogliby się zmierzyć. Na wpis Francuza zareagował menedżer “Golden Boy’a” Artur Ostaszewski.

Parnasse zaczepia Ziółkowskiego! Menedżer
Foto: KSW

O walce Salahdine Parnasse’a z Marianem Ziółkowskim mówi się od dłuższego czasu. Zestawienie obu panów jest bliskie, jednak największym problemem wydaje się kategoria, w której mieliby stanąć naprzeciw siebie. Francuz chce iść po drugi pas do wagi lekkiej, a Polak uważa, że “Salah” nie zasługuje na dwa pasy. I jeśli już to on wybierze się do dywizji piórkowej.

3 lata temu zanim zostałeś mistrzem wagi lekkiej chciałeś ze mną walczyć i rozmawiałeś tylko o 70 kg, powiedziałeś, że nie możesz zrobić 66 kg, nawet 68 kg było dla ciebie trudne, tak się teraz zmieniło

– wspomniał Parnasse, przypominając wywiad z Tomkiem Majewskim z kanału Fightsport.

Ziółkowski po ostatnim zwycięstwie na KSW 71 z Sebastianem Rajewskim nie krył zirytowania postawą Francuza. Polak chce mu utrzeć nosa i udowodnić, że da radę zejść do wagi 66 kg, aby sięgnąć po dwa pasy mistrzowskie.

Dla podsycenia atmosfery Salahdine wrzucił ostatnio filmik z dopiskiem:

Przygotowuję się do zdobycia tytułu wagi lekkiej

Na co odpowiedział mu menedżer Mariana Ziółkowskiego Artur Ostaszewski:

Nie ma takiej walki, kolego

Wygląda na to, że rozmowy i negocjacje trwają. W jakiej wadze widzielibyście starcie Ziółkowski vs Parnasse?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis