MMA PLNajnowszeMF & DAZN: X SeriesPierwszy staredown Amadeusza z „Salt Papim”. Było gorąco! [WIDEO]

Pierwszy staredown Amadeusza z „Salt Papim”. Było gorąco! [WIDEO]

Bohaterowie walki wieczoru MF & DAZN: X Series 14 – Amadeusz Roślik i „Salt Papi” – po raz pierwszy stanęli oko w oko.

Pierwszy staredown Amadeusza z Salt Papim

Już w sobotę w Londynie odbędzie się gala MF & DAZN: X Series 14. Wydarzenie w stolicy Wielkiej Brytanii zwieńczy pojedynek gwiazdora Fame MMA z Nathanielem Bustamante.

Zgodnie z zapowiedzią – Amadeusz Roślik wyruszył na podbój zagranicznych rynków. Na start popularny „Ferrari” zaprezentuje swoje umiejętności przed brytyjską publicznością.

W walce wieczoru gali MF & DAZN: X Series 14, która odbędzie się 11 maja w londyńskim klubie Troxy, Roślik zmierzy się z Nathanielem Bustamante, znanym jako „Salt Papi”.

Amadeusz i „Salt Papi” oko w oko!

W środę odbył się trening medialny przed galą, podczas którego doszło do pierwszego spotkania pomiędzy Amadeuszem i Nathanielem. Roślik – jak na najpopularniejszego freaka w Polsce przystało – zaczepiał rywala, próbując wyprowadzić go z równowagi.

„Salt Papi” natomiast uśmiechał się szeroko, zachowując stoicki spokój, jakby nic nie robił sobie z uszczypliwości rzucanych w jego stronę.

Jeżeli nie wiecie, gdzie i jak obejrzeć walkę Amadeusza, to zachęcamy do sprawdzenia naszego artykułu, w którym wszystko zostało wyjaśnione – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis