MMA PLNajnowszeMF & DAZN: X SeriesFerrari vs. Salt Papi: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Ferrari vs. Salt Papi: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV Ferrari vs. Salt Papi. Gwiazda Fame MMA kontra Nathaniel Bustamante. To trzeba zobaczyć! Galę MF & DAZN: X Series 14 będzie można oglądać wyłącznie na platformie DAZN. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby na własne oczy zobaczyć to wydarzenie.

PPV Ferrari vs. Salt Papi
Foto: DAZN

Ferrari vs. Salt Papi wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Ferrari vs. Salt Papi: Gdzie oglądać?

Gala MF & DAZN: X Series 14 odbędzie się 11 maja w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. Kibiców czeka aż sześć emocjonujących pojedynków!

Ciekawy wybór padł na miejsce, w którym rozegra się całe wydarzenie. Postawiono na klub muzyczny Troxy – obiekt działający na terenie Londynu od 1933 roku.

W walce wieczoru Amadeusz Roślik skrzyżuje rękawice z Nathanielem „Salt Papim” Bustamante.

Amadeusza nie trzeba przedstawiać kibicom nad Wisłą. Weteran organizacji Fame MMA ma za sobą kilkanaście stoczonych pojedynków. Choć nie zawsze wszystko szło po jego myśli, to za każdym razem był sporym zagrożeniem dla swoich rywali.

Popularny „Ferrari” jest zawodnikiem niezwykle eksplozywnym, dynamicznym. Innymi słowy, jak trafi, to nie ma czego zbierać. Z pewnością sporym utrudnieniem dla Roślika będą duże rękawice. Dużo trudniej w nich znokautować, a ciężko sobie wyobrazić, że Amadeusz zdoła wygrać na punkty. Raczej będzie musiał zrobić wszystko, żeby rozstrzygnąć starcie przed czasem.

Z kolei Nathaniel Bustamante walczy dużo spokojniej. „Salt Papi” szuka odpowiedniego momentu do ataku. Mimo że wygląda niepozornie, to potrafi zaskoczyć, posyłając przeciwnika na deski. W Londynie zobaczymy klasyczną konfrontację siły z techniką.

MF & DAZN: X Series 14: Cena, ile kosztuje?

Jak obejrzeć galę z udziałem Amadeusza? To proste! Wystarzy założyć konto na platformie DAZN – klik, a następnie wykupić subskrypcję – dostępne różne warianty. Jeżeli w przyszłości nie macie zamiaru korzystać z serwisu, to warto wybrać pakiet za 39,99 zł. W ramach tego wariantu otrzymacie dostęp do DAZN na miesiąc, a także będziecie mogli obejrzeć walkę Ferrari vs. Salt Papi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis