MMA PLNajnowszeMF & DAZN: X SeriesAmadeusz Ferrari nie wyszedł do 4. rundy! Bitwa o Londyn przegrana [WIDEO]

Amadeusz Ferrari nie wyszedł do 4. rundy! Bitwa o Londyn przegrana [WIDEO]

Nathaniel Bustamante pokonał Amadeusza Roślika w walce wieczoru gali MF & DAZN: X Series 14.

Ferrari nie wyszedł do 4 rundy
Foto: DAZN

Mocny początek w wykonaniu obu zawodników. Amadeusz „Ferrari” Roślik nie zamierzał tracić czasu i błyskawicznie ruszył z ofensywą tzn. wiatrakami.

Nathaniel Busta mantę próbował odpowiadać, ale Roślik przytłoczył go liczbą uderzeń. To była dobra runda w wykonaniu gwiazdora Fame MMA, jednak pod sam koniec Polak poślizgnął się, a sędzia zinterpretował to jako knockdown.

Drugie starcie Ferrari rozpoczął klasycznie, rozpuszczając ręce i szukając skończenia przed czasem. Problem w tym, że Amadeusz atakował nasadą dłoni, co jest zabronione, w związku z czym sędzia ringowy postanowił odjąć punkt naszemu reprezentantowi.

W tym momencie jasne stało się, że Amadeusz musi iść po nokaut, jeżeli na poważnie myśli o wygraniu tego pojedynku. Choć Roslik próbował z całych sił, to „Salt Papi” wydawał się nie do złamania. Na domiar złego… sędzia ukarał Amadeusza kolejnym minusowym punktem.

ZOBACZ TAKŻE: KSW 94: Arkadiusz Wrzosek błyskawicznie ubił Artura Szpilkę! [WIDEO]

Gdy wybił gong kończący trzecią rundę, popularny „Ferrari” padł na krzesło i nie był zdolny do kontynuowania pojedynku. Sędzia ringowy przerwał walkę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis