MMA PLFAME MMAPierwsze słowa Tańculi po wygranej z Ferrarim: Nie chciałem go puścić, chciałem go ubić! [WIDEO]

Pierwsze słowa Tańculi po wygranej z Ferrarim: Nie chciałem go puścić, chciałem go ubić! [WIDEO]

Dla Arkadiusza Tańculi ostatnie kilka dni były ciężkie, nawet bardzo ciężkie, dlatego wywiad, który udzielił nam Arek, ociekał we wszelakie emocje.

Wzruszający wywiad Tańculi
Foto: MMAPLtv

Amadeusz Roślik tuż przed FAME MMA 19 wykręcił Tańculi nie lada aferę. Na Arka wylała się lawina hejtu, a przecież trzeba iść się bić! Nie pomógł również program F2F, podczas którego „Aroy” został zmiażdżony przez Roślika. Morale były niskie, jednak Arkadiusz Tańcula się nie poddał i wygrał z Amadeuszem w sobotni wieczór.

Wzruszający wywiad Tańculi

Emocję już opadły, więc Arkadiusz Tańcula zabrał głos po walce z „Ferrarim”.

Ile znaczy zwycięstwo nad Amadeuszem?

Sportowo – średnio, ale życiowo – bardzo. To był największy konflikt w moim życiu, największe sk*rwys*ństw* mi ten ch*j zrobił i ta wygrana wcale mnie nie satysfakcjonuje, bo za mało dostał. Powinien być mocniej obity, powinien być nieprzytomny, ale trudno, będziemy mieli drugie starcie, które odbędzie się w sądzie, bo ja na pewno mu tego nie podaruję.

Kontynuował:

Za daleko to zaszło. Cieszę się, że wygrałem i chciałabym podziękować wszystkim moim fanom, którzy ze mną byli. Wczoraj wróciłem do domu taki przybity. Czekałem na lincz, ale dostałem mnóstwo komentarzy od ludzi, którzy mieli podobne problemy. Otrzymałem wiele słów wsparcia i dzięki temu wygrałem.

W momencie, kiedy zabrzmiał ostatni gong dalej było gorąco. Wywiązała się mała awantura, jednak ochrona błyskawicznie zareagowała. Co tam się wydarzyło?

Nie chciałem go puścić, chciałem go ubić. Nie chciałem słyszeć tego gongu, chciałem go upokorzyć, chciałem go rozk**wić. Szkoda, że to nie było no-time limit, bo bym tak leżał i bił go do jutra.

Widać, że konflikt nie został rozwiązany, a między panami wciąż buzuje zła krew. Kto wie, może w przyszłości zobaczymy rewanż?

ZOBACZ TAKŻE: Adamek w FAME? Wyśmiewa Najmana: Z nim ściągam tą marynarkę, 10 minut rozgrzewki i wygrywam w 10 sekund! [WIDEO]

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis