MMA PLFreak FightPierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO]

Pierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO]

Tak! Doprowadziliśmy do konfrontacji słownej pomiędzy Filipkiem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do ich starcia w formule K-1. Dymy pojawiły się na twitterze, a na konfrontacji było równie ostro.

Lew

Filipek zdradził, że pojawiła się propozycja walki na najbliższej gali High League 4 w Gliwicach. Wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. Potencjalna walka z ”Daro Lwem” dalej jest możliwa.

Oto jedna z ich wymian zdań na twitterze:

ZAPRASZAM NA TWITTERA GNOJE

Siemka “Pasi konik” chcesz w ryj? PASI KONIK W STRACHU ŁAAAA!

Zawalczymy Daro jak zrobisz oficjalny test na IQ i udowodnisz, ze Twoj wynik oscyluje powyżej ciężkiego upośledzenia, dobrze? łaaaaa!!!!

Byku dostaniesz z klapka i zginiesz mierny grajku bez talentu dostałes bicie od chlopa bez rąk zgniatam cie w 15sek ŁAAAA!

Doszło do konfrontacji!

Prawie godzinna konfrontacja słowna pomiędzy Filipem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

W jakiej formie jest McGregor?! Irlandczyk publikuje nagranie z dopiskiem “gołe pięści”! [WIDEO]

Wygląda na to, że Conor McGregor jest już w dobrej formie, a po kontuzji nie ma śladu. Na Instagramie opublikował migawkę ze swojego treningu, gdzie uderza w worek. Nagraniu towarzyszy dopisek “gołe pięści”.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi! Widzieliście?

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis