MMA PLBoksWalka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi!

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi!

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Jake Paul vs Hasim Rahman

Gala z walką Paul vs Rahman Jr miała odbić się głośnym echem w świecie pięściarstwa. Starcie to miało być walką wieczoru imprezy organizowanej w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Okazuje się, że do tej walki jednak nie dojdzie.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana!

Na przeszkodzie do zorganizowania tej walki stanął… problem dużej wagi! Starcie Paul vs Rahman Jr zostało zakontraktowane w limicie do 200 funtów, co nie pasowało Rahmanowi. Youtuber zgodził się na kompromis, by wejść do ringu po wadze 205 funtów. Rahman jednak chciał umownego limitu do 215 funtów.

Na ten wyższy limit nie zgodził się Jake Paul, wobec czego Hasim Rahman Jr wycofał się z planowanego pojedynku.

Youtuber zdążył już skomentować decyzję swojego przeciwnika na Twitterze:

Co ciekawe, to już drugi rywal Jake’a Paula, który zrezygnował z walki z nim w terminie 6 sierpnia. Pierwotnie Paul miał zmierzyć się z Tommym Furym, ale Brytyjczyk musiał wycofać się z tego pojedynku z powodu kłopotów wizowych.

Zobacz także:

UFC 277 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się w Las Vegas. Czekają nas tam dwa mistrzowskie rewanże i kilka innych interesujących pojedynków.

Armia Fight Night 14: Klaudia Syguła zwycięża w walce wieczoru

Klaudia Syguła (4-1) pokonała Brenę Cardozo (5-3) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu. Polka okazała się lepsza od rywalki na dystansie trzech rund.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość!

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis