MMA PLBoksWalka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi!

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi!

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Jake Paul vs Hasim Rahman

Gala z walką Paul vs Rahman Jr miała odbić się głośnym echem w świecie pięściarstwa. Starcie to miało być walką wieczoru imprezy organizowanej w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Okazuje się, że do tej walki jednak nie dojdzie.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana!

Na przeszkodzie do zorganizowania tej walki stanął… problem dużej wagi! Starcie Paul vs Rahman Jr zostało zakontraktowane w limicie do 200 funtów, co nie pasowało Rahmanowi. Youtuber zgodził się na kompromis, by wejść do ringu po wadze 205 funtów. Rahman jednak chciał umownego limitu do 215 funtów.

Na ten wyższy limit nie zgodził się Jake Paul, wobec czego Hasim Rahman Jr wycofał się z planowanego pojedynku.

Youtuber zdążył już skomentować decyzję swojego przeciwnika na Twitterze:

Co ciekawe, to już drugi rywal Jake’a Paula, który zrezygnował z walki z nim w terminie 6 sierpnia. Pierwotnie Paul miał zmierzyć się z Tommym Furym, ale Brytyjczyk musiał wycofać się z tego pojedynku z powodu kłopotów wizowych.

Zobacz także:

Roberto Soldić kończy przygodę w KSW! Piękne słowa Chorwata na pożegnanie po polsku!

Roberto Soldić już wybrał! Na pewno nie wiąże przyszłości z organizacją KSW, w której to dojrzał jako zawodnik MMA. Wybrał nietypowy kierunek, o którym wspominaliśmy na naszym portalu.

Mansur Azhiev ogłosił zakończenie kariery MMA!

Takiej wiadomości w poniedziałkowy wieczór nikt się nie spodziewał. Mansur Azhiev ni stąd ni z owąd ogłosił zakończenie kariery MMA. Zawodnik WCA Fight Team dodał post na Instagramie, w którym po krótce wyjaśnił swoją decyzję.

Niepokonany Patryk Likus zmierzy się z Pascalem Hintzenem na gali KSW 73

Niepokonany Patryk Likus (2-0, 1 KO) powróci do klatki KSW, by zmierzyć się w niej z Pascalem Hintzenem (7-1, 5 Sub). Do starcia w wadze piórkowej dojdzie podczas gali KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w hali COS TORWAR w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis