MMA PLNajnowszeKSWPhil De Fries prawie jak Nate Diaz! Tak Anglik świętował wygraną na KSW 79

Phil De Fries prawie jak Nate Diaz! Tak Anglik świętował wygraną na KSW 79

Phil De Fries ponownie potwierdził swoją fantastyczną dyspozycję i na gali KSW 79 w Libercu obronił pas mistrzowski wagi ciężkiej. Anglik po zrewanżowaniu się swojemu rywalowi świętował wygraną prawie jak Nate Diaz!

Phil De Fries prawie jak Nate Diaz

Przypominamy, że Phil De Fries obronił tytuł mistrzowski w królewskiej dywizji KSW po znokautowaniu w pierwszej rundzie Todda Duffee.

Phil De Fries prawie jak Nate Diaz! Tak Anglik świętował wygraną na KSW 79

Brytyjczyk udanie zrewanżował się Duffeemu za porażkę sprzed lat i mógł pozwolić sobie na świętowanie. W Czechach, Phil De Fries najpierw celebrował wiktorię pijąc piwo, a potem zapozował do zdjęcia w klimacie Nate’a Diaza!

Anglik w mediach społecznościowych zamieścił także zdjęcie, kiedy na wzór Nate’a Diaza zaspokaja się charakterystycznym dymem:

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis