MMA PLNajnowszeFFFPeja reaguje na zwycięstwo DJ-a Decksa na FFF 2: Trzymałem nawet kciuki

Peja reaguje na zwycięstwo DJ-a Decksa na FFF 2: Trzymałem nawet kciuki

Przez wiele lat Rychu Peja i DJ Decks stanowili bardzo zgrany duet na polskiej scenie hip hopowej. Jednak jakiś czas temu ich drogi się rozeszły i obecnie obaj stronią od komentarzy na temat drugiego. Tym razem jednak Peja zdecydował się skomentować ostatnie wydarzenia, których bohaterem był jego wieloletni kompan.

Peja reaguje na zwycięstwo DJ-a Decksa na FFF 2: Trzymałem nawet kciuki

DJ Decks bowiem udanie zadebiutował w walce w formule MMA, gdzie na gali FFF 2 w Zielonej Górze efektownie znokautował w pierwszej rundzie Tomasza Słodkiewicza (więcej o tej walce -> TUTAJ) dając fanom nadzieję na kolejne występy w klatce.

Jak wczorajszą dyspozycję DJ-a Decksa skomentował Peja? Poznański raper zabrał głos na ten temat w mediach społecznościowych:

“W odpowiedzi na liczne zapytania o walkę z udziałem Dj Decks – tak oglądałem i trzymałem nawet kciuki:-) Darek wygrał w imponującym stylu – nic tylko pogratulować 👊🏻💥

Rychu Peja sam miał niedawno propozycję walki w klatce. Raper otrzymał ofertę od organizacji FAME MMA, wg której za swoją walkę w klatce miał otrzymać… milion złotych! Więcej o propozycji FAME MMA dla Rycha Peji -> TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis