MMA PLUFCPedro Munhoz ma koronawirusa, wypadł z walki z Frankiem Edgarem na UFC Fight Island

Pedro Munhoz ma koronawirusa, wypadł z walki z Frankiem Edgarem na UFC Fight Island

Foto: Facebook/ Frankie Edgar

Pedro Munhoz ma koronawirusa. Brazylijczyk wypadł z zaplanowanej walki z Frankiem Edgarem, do której miało dojść 15 lipca na słynnej Wyspie Walk UFC.

Munhoz jest czwartym zawodnikiem UFC z Brazylii, który miał pozytywny wynik testu na COVID-19, a także piątym zawodnikiem w ogóle, którzy z powodu koronawirusa wypadli z rozpiski jednej z najbliższych gal amerykańskiego giganta. Wcześniej pozytywne testy na COVID-19 mieli: Anderson dos Santos, Marina Rodriguez, Vinicius Moreira i Gilbert Burns.

Pedro Munhoz ma koronawirusa, wypadł z walki z Frankiem Edgarem na UFC Fight Island

Pedro Munhoz miał walczyć z byłym mistrzem wagi lekkiej Frankiem Edgarem. Walka ta była jedną z najważniejszych na karcie walk, która ma odbyć się 15 lipca. Według informacji Ariela Helwaniego z ESPN, UFC szuka teraz zastępstwa za Munhoza, bowiem za wszelką cenę chce zostawić Edgara w rozpisce tego wydarzenia.

Nowy przeciwnik dla Frankiego Edgara ma zostać ogłoszony w ciągu kilkunastu godzin.

Brazylijczyk w swojej ostatniej walce, którą stoczył w czerwcu 2019 roku przegrał decyzją sędziów z Aljamainem Sterlingiem. Wcześniej 33-latek wygrywał trzy razy z rzędu pokonując Bretta Johnsa, Bryana Carawaya i byłego mistrza wagi koguciej Codyego Garbrandta.

Zobacz także:

Max Holloway do UFC 251 trenował on-line. Co na to Alexander Volkanovski?

Były mistrz wagi piórkowej i najbliższy pretendent do tytułu tej dywizji wagowej Max Holloway przyznał ostatnio, że do UFC 251 trenował on-line. Co na tę deklarację Hawajczyka jego najbliższy rywal i jednocześnie aktualny mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski?

Rok temu Jorge Masvidal i Jan Błachowicz zachwycili świat swymi nokautami. Jak one wyglądały?

Dokładnie rok temu w T-Mobile Arena w Las Vegas odbyła się gala UFC 239. Wydarzenie to zapadło w pamięć fanom również ze względu na wspaniałe nokauty, które mieliśmy okazję oglądać.

Czy Jon Jones uratował życie mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie?

Jon Jones uratował życie pewnemu mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie. Mistrz wagi półciężkiej UFC podzielił się swoją historią w mediach społecznościowych.