MMA PLUFCMax Holloway do UFC 251 trenował on-line. Co na to Alexander Volkanovski?

Max Holloway do UFC 251 trenował on-line. Co na to Alexander Volkanovski?

Foto: Facebook/ Alexander Volkanovski

Były mistrz wagi piórkowej i najbliższy pretendent do tytułu tej dywizji wagowej Max Holloway przyznał ostatnio, że do UFC 251 trenował on-line. Co na tę deklarację Hawajczyka jego najbliższy rywal i jednocześnie aktualny mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski?

Holloway przyznał, że na Hawajach ze względu na panujące obostrzenia dotyczące walki z koronawirusem nadal zamknięte są siłownie i sale treningowe. Dlatego jego przygotowania do UFC 251 były inne niż zwykle.

Max Holloway do UFC 251 trenował on-line. Co na to Alexander Volkanovski?

Holloway mówił o restrykcjach, które nie pozwalały mu na normalny okres przygotowawczy do UFC 251. Hawajczyk przyznał, że ze swoimi trenerami spotkał się dopiero na lotnisku w Las Vegas, tuż przed wylotem do Abu Dhabi, a wcześniej trenował z ich pomocą on-line.

Choć sam twierdzi, że nowe przygotowania nie miały wpływu na jego formę, a nawet dostrzegł w nich nowe możliwości, to Alexander Volkanovski nie kupuje słów jego przeciwnika. Australijczyk twierdzi, że to może być zasłona dymna przed ich rewanżowym pojedynkiem:

“Prawdę mówiąc nie wierzę w to. To jest pierdolone kłamstwo. Niezależnie od tego, co on chce ukryć, to przecież wszyscy musieliśmy dostać zgodę rządu na trenowanie. Bez niej nie moglibyśmy wziąć walki. Nie chcę go o nic oskarżać, ale nie wierzę, że nie trenował. Ja spodziewam się w pełni przygotowanego Hollowaya.”

Do walki o mistrzowski pas wagi piórkowej Alexander Volkanovski vs. Max Holloway 2 dojdzie już w najbliższą sobotę 11 lipca na gali UFC 251 w Abu Dhabi.

Zobacz także:

Rok temu Jorge Masvidal i Jan Błachowicz zachwycili świat swymi nokautami. Jak one wyglądały?

Dokładnie rok temu w T-Mobile Arena w Las Vegas odbyła się gala UFC 239. Wydarzenie to zapadło w pamięć fanom również ze względu na wspaniałe nokauty, które mieliśmy okazję oglądać.

Czy Jon Jones uratował życie mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie?

Jon Jones uratował życie pewnemu mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie. Mistrz wagi półciężkiej UFC podzielił się swoją historią w mediach społecznościowych.