MMA PLNajnowszeHFOPechowa trzynastka. Gala HFO 13 odwołana, jest oświadczenie organizatora

Pechowa trzynastka. Gala HFO 13 odwołana, jest oświadczenie organizatora

Niestety, ale w niedzielę 26 czerwca nie odbędzie się gala HFO 13. Została ona bowiem odwołana. Organizatorzy wydali oświadczenie w sprawie tego planowanego święta w polskim kickboxingu.

Gala HFO 13 odwołana

Pierwotnie gala HFO 13: Bank II miała odbyć się w Warszawie, a w walce wieczoru miał wystąpić mistrz wagi ciężkiej HFO Michał Bławdziewicz.

Na jego walkę i pozostałe starcia z gali HFO 13 będziemy musieli jednak poczekać.

Gala HFO 13 odwołana

Oto co w tej sprawie napisał organizator wydarzenia:

Ze smutkiem informujemy, że niedzielna gala HFO Bank II zostaje odwołana i przeniesiona na termin powakacyjny, który zostanie ogłoszony po ustaleniu go z naszym partnerem telewizyjnym TVP Sport.

W trosce o jakość tego wydarzenia a także o płynność finansową organizacji jesteśmy zmuszeni przenieść je w przyszłość z uwagi na szereg negatywnych czynników, które wystąpiły w ostatnich dniach. Do ostatniej chwili staraliśmy się je pokonać, uznaliśmy jednak, że wysoka jakość gal HFO jest ważniejsza niż zrobienie gali w danym terminie za wszelką cenę.

Wiemy ile wyrzeczeń kosztują przygotowania do walki i chcemy zawodnikom wynagrodzić ten trud na dwa sposoby – przenosząc kartę walk w niezmienionej formie na nowy termin oraz podnosząc gaże za walkę.

Mamy nadzieję, że podejdziecie ze zrozumieniem do naszej decyzji i razem z nami będziecie nadal tworzyć najlepszy w Polsce zawodowy Kickboxing.
-HFO Team

Zobacz także:

Po 8 latach wraca MMA Attack! Klimatyczny zwiastun nadchodzącej gali!

Po ośmiu latach przerwy na rynek sportów walki wraca MMA Attack! Organizacja opublikowała trailer, zapowiadający 4. galę spod wspomnianego szyldu. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się 24 września w Będzinie.

Nate Diaz chce walki z youtuberem, a Dana White zdradził jaki ma dla niego plan

Nate Diaz chce zwolnienia z UFC i walki z popularnym amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. Gwiazdor światowego MMA ma zamiar opuścić amerykańskiego giganta i podjąć się medialnego wyzwania pięściarskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis