MMA PLNajnowszeMMA AttackPo 8 latach wraca MMA Attack! Klimatyczny zwiastun nadchodzącej gali!

Po 8 latach wraca MMA Attack! Klimatyczny zwiastun nadchodzącej gali!

Po ośmiu latach przerwy na rynek sportów walki wraca MMA Attack! Organizacja opublikowała trailer, zapowiadający 4. galę spod wspomnianego szyldu. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się 24 września w Będzinie.

Po 8 latach wraca MMA Attack! Klimatyczny zwiastun nadchodzącej gali! [WIDEO]
Foto: MMA Attack

Na razie karta walk nie jest znana, ale patrząc po wydarzeniach w przeszłości, rozpiski gal MMA Attack zawsze mogły się podobać. Wówczas padały nawet stwierdzenia, że organizacja jest poważną konkurencją dla KSW, bowiem walczyli na niej m.in. Tomasz Drwal, Damian Grabowski, Arbi Shamaev, Piotr Strus, Krzysztof Jotko, Peter Sobotta oraz Borys Mańkowski.

W pamięci kibiców z pewnością pozostały występy, będącego wówczas w apogeum rozpoznawalności “Hardkorowego Koksa”, który najpierw w efektowny sposób pokonał Marcina Najmana, a następnie stoczył najnudniejszą walkę w historii polskiego MMA z Dawidem Ozdobą. Przypomnijmy, że wygrał wówczas przez dyskwalifikację uciekającego od konfrontacji rywala.

Na pierwszej gali w walce wieczoru swój bój na zasadach K-1 stoczyli Marcin Najman i Przemysław Saleta. Starcie zakończyło się niestety kontuzją “El Testosterona”.

Pierwszą galę na antenie TVN Turbo oglądało 240 tys. widzów. Druga i trzecia transmitowana była na antenach Polsatu. Jeśli chodzi o frekwencję, to na MMA Attack 1 na Tor-warze zasiadło 5000 fanów. 2. edycja odbyła się w Spodku i przyciągnęła 10 000 widzów. Trzecia – w tym samym miejscu – nieco mniej, bo 7500 kibiców.

MMA Attack 4: Reaktywacja!

Wcześniej głównym organizatorem gali był Dariusz Cholewa, teraz federacja wraca pod nowym przywództwem. Czasy MMA w przeciągu ośmiu lat bardzo się zmieniły, zobaczymy, jaki pomysł na event zaprezentują włodarze.

Czwartą galę będzie mogło oglądać 2500 widzów, bowiem tyle jest w stanie pomieścić wybudowana w zeszłym roku nowoczesna Będzin Arena.

>>>ZOBACZ TRAILER GALI MMA ATTACK 4<<<

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis