MMA PLNajnowszeKSWPaweł Pawlak o walce z Tomaszem Romanowskim: Nikt nie potrafi go powstrzymać

Paweł Pawlak o walce z Tomaszem Romanowskim: Nikt nie potrafi go powstrzymać

Paweł Pawlak w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW opowiedział o zbliżającej się walce z Tomaszem Romanowskiem, której stawką będzie pas mistrzowski wagi średniej.

Paweł Pawlak o walce z Tomaszem Romanowskim

Obaj panowie zmierzą się ze sobą w jednej z trzech mistrzowskich walk na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.

Paweł Pawlak o walce z Tomaszem Romanowskim: Nikt nie potrafi go powstrzymać

Paweł Pawlak stwierdza, że Tomasz Romanowski ma styl bardzo przewidywalny, ale mimo tej właśnie przewidywalności, nikt nie jest w stanie mu się przeciwstawić. On ma być pierwszym zawodnikiem od dawna, który jednak “Tommy’ego” pokona:

“Tomek jest bardzo niewygodnym rywalem. Każdy wie, co on robi, ale i tak nikt nie potrafi go powstrzymać. Myślę jednak, że mój styl jest na tyle nieszablonowy, że on sam będzie się w tym gubił, będzie popełniał dużo błędów i ja to wykorzystam.”

Zawodnik z Łodzi zachęcił także kibiców do skupienia się na ich walce, bowiem mamy w klatce zobaczyć fenomenalne widowisko:

“Zasłużyliśmy na tę walkę i damy w niej z siebie wszystko. Jesteśmy teraz na szczycie swoich umiejętności i pokażemy to już niedługo w klatce. Mam nadzieję, że skradniemy show. Liczę, że sześćdziesiąt tysięcy kibiców będzie nas bardzo dopingowało i jarało się tą walką. Będzie świetne sportowe widowisko.”

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis