Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin PrachnioMarcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Prachnio

W main evencie do obrony pasa w wadze piórkowej stanie Alexander Volkanovski (25-2). “The Great” zmierzy się z Yairem Rodriguezem (15-3). Meksykanin szansę mistrzowską dostanie po dwóch zwycięstwach z rzędu. W ostatnim starciu Yair zdobył tymczasowy pas, gdy pod koniec drugiej odsłony poddał Josha Emmetta.

W co-main evencie zobaczymy starcie o pas wagi muszej pomiędzy Brandonem Moreno (21-6-2), a Alexandre Pantoją (25-5). W głównej karcie Dricus Du Plessis (19-2) stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Były mistrz KSW skrzyżuj rękawice z Robertem Whittakerem (24-6).

Polak stoczy kolejną walkę w UFC!

Marcin Prachnio (16-6) najbliższy pojedynek stoczy ósmego lipca na gali UFC 290 w Las Vegas. Polak zmierzy się z Vitorem Petrino (8-0).

Prachnio w 2021 roku odnotował bardzo ważne dwa zwycięstwa. Polak jednogłośną decyzją sędziów pokonał Khalila Rountree, a przed czasem odprawił Ike Villanueva. W poprzednim roku Polak przegrał na punkty z Philipe Linse. Ostatni pojedynek Prachnio odnotował w lutym tego roku, gdy nie dał najmniejszych szans Williamowi Knightowi.

Brazylijczyk do największej organizacji na świecie dostał się poprzez Contender Series, gdy przed czasem odprawił Rodolfo Bellato. Petrino swój debiut w UFC odnotował w marcu tego roku, kiedy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Antona Turkalja.

Zobacz także:

Były zawodnik UFC zachęca do uwierzenia w Boga: Najlepszą decyzją jest zaproszenie Jezusa! Widzieliście?

Cung Le (9-3) były zawodnik największej organizacji na świecie ma misję wraz ze swoją rodziną. 50-latek świadczy i nawołuje o tym, że Jezus Chrystus jest synem Boga! Le i jego rodzina rodzina nie pobierają opłat za wykonywanie boskiej roboty. Le w mediach społecznościowych nawołuje/zachęca do wiary, a przy okazji pokazuje historię ludzi, którzy doznali w swoim życiu cudów i bliskości z Jezusem Chrystusem.

Marian Ziółkowski ponownie proponuje testy antydopingowe! Parnasse odpowiada! Co wy na to?

To nie pierwszy raz, gdy Marian Ziółkowski (25-8-1) wyszedł z taką propozycją. ”Golden Boy” proponuje testy antydopingowe przy najbliższym hitowym starciu z Salahdine Parnasse (17-1). Do ich zestawienia dojdzie w końcu trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Mamy już odpowiedź Francuza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis