MMA PLNajnowszeKSWPaweł Pawlak chce walki o pas z “Tommym”. Jest odpowiedź!

Paweł Pawlak chce walki o pas z “Tommym”. Jest odpowiedź!

Od odejścia “RoboCopa”, w wadze średniej panuje bezkrólewie. “Plastinho” dąży do tego, aby posiąść pas mistrzowski. Wyzwał Tomasza Romanowskiego do walki o tytuł, a ten nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Paweł Pawlak (21-4-1) jest na ten moment na 1. miejscu w rankingu dywizji do 84kg. Był mistrzem Babilonu, a w latach 2013-2015 walczył pod szyldem UFC. Aktualnie jest na fali sześciu zwycięstw z rzędu. Ostatnio pokonał Toma Breese’a na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim. Podopieczny Dawida Pepłowskiego ma jasny cel – dzierżyć pas!

Tomasz Romanowski (18-8 1NC) jest dopiero co po ciężkiej, ale wygranej walce z Radosławem Paczuskim. Starcie to zostało uhonorowane bonusem za “walkę wieczoru”. “Tommy” obecnie się znajduje na 2. miejscu w rankingu wagi średniej. Jest na fali pięciu zwycięstw, a cztery z nich zapewniły mu bonusy.

“Robimy to?”

Obaj zawodnicy już są po słowie, w związku propozycją, która padła ze strony Pawlaka na Facebooku.

Co wy na to KSW? Robimy to? Walka o pas, 5 rund po 5 minut?! Chcecie to zobaczyć?!

“Tommy” skomentował ten post słowami:

Szykuj się na maj lub czerwiec!

Jak widać, wszystko przebiega w zdrowej, sportowej atmosferze. “Plastinho” dodał potem jeszcze, że życzy zdrowia Romanowskiemu. Pewnym jest, że obaj zawodnicy chcą bardzo stanąć już w szranki i przekonać się ile są naprawdę wart.

Zobacz także:

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Salahdine Parnasse na wspólnym treningu z Soldiciem! Jest wideo!

Aktualny posiadasz pasa wagi piórkowej oraz tytułu tymczasowego mistrza dywizji lekkiej KSW wrzucił krótki materiał z treningu. Widać tam jego wspólny trening z byłym czempionem wagi półśredniej oraz średniej tej samej federacji, aktualnym zawodnikiem ONE – Roberto Soldiciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis