MMA PLNajnowszeCage WarriorsCo teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Liasse

Luksemburczyk swój debiut w KSW odnotował w lutym poprzedniego roku, gdy skradł zero z rekordu Oskara Szczepaniaka. Liasse pod koniec lipca w Kielcach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Huberta ”Małpę” Szymajdę. W ostatnich dwóch walkach Yann skrzyżował rękawice z Adrianem Gralakiem. Najpierw niefortunne NC, a w rewanżu zwycięstwo przed czasem w wykonaniu Luksemburczyka.

Zawodnik KSW zawalczy o pas!

Tak to prawda. Yann Liasse (9-1) już piętnastego kwietnia ma wystąpić na gali Cage Warriors 152. Byłaby to walka o pas mistrzowski z George Hardwickiem (11-1).

Co ciekawe Brytyjczyk szansę mistrzowską dostał po efektownym zwycięstwie z Łukaszem Koperą. George zdobył pas Cage Warriors zdobył pod koniec lipca, gdy w czwartej odsłonie zastopował Kyle Driscolla. Hardwick ma już za sobą udaną obronę tytułu. Nastąpiło to na 147 edycji, kiedy pokonał Chrisa Bungarda.

Zobacz także:

Duffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Todd Duffee (9-3) pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 79. Amerykanin już w debiucie zawalczy o mistrzowski pas największej organizacji w naszym kraju. Todd wraca po dłuższej przerwie i stoczy rewanż po latach z aktualnym championem – Philem De Friesem (22-6). 37-latek uważa, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w organizacji KSW.

Kontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Według wielu opinii internautów to kontrowersyjny pomysł UFC! W sieci bowiem trwa dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor i Tony Ferguson – czyli zawodnicy mający swój prime już dawno za sobą – zostaną trenerami w najnowszym TUF-ie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis