MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Jóźwiak wydał oświadczenie po FAME 17: Jestem winny kibicom kilka słów wyjaśnień

Paweł Jóźwiak wydał oświadczenie po FAME 17: Jestem winny kibicom kilka słów wyjaśnień

Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak wydał oświadczenie po minionej gali FAME 17, na której to przegrał z Boxdelem w pojedynku, który odbył się w słynnej fejmowskiej klatce rzymskiej.

Paweł Jóźwiak wydał oświadczenie po FAME 17

Paweł Jóźwiak oficjalnie poddał walkę przed trzecią rundą, do której nie wyszedł.

Co prawda, zaraz po gali FAME 17, Jóźwiak grzmiał w stronę sędziego Piotra Jarosza, że ten niesłusznie przerwał walkę przed trzecią odsłoną jego konfrontacji, to teraz “tak na spokojnie”, odnosi się do tamtych wydarzeń.

SPRAWDŹ -> Afera po FAME 17! Paweł Jóźwiak: To są jakieś jaja! Sędzia Jarosz nigdy nie zasędziuje na FEN-ie, zostałem oszukany!

Paweł Jóźwiak wydał oświadczenie po FAME 17

W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie Pawła Jóźwiaka, który przedstawia swój punkt widzenia na przerwanie walki z Boxdelem. Jego zdaniem wyraźnie chciał kontynuować starcie, co argumentował pisząc:

“doszło do nieporozumienia między mną, a sędzią, czemu dałem wyraz zaraz po decyzji, sędzia zadał mi pytanie sformułowane w sposób negatywny „czy nie chce już walczyć” odpowiedziałem, że nie, chcąc wyrazić chęć jej kontynowania, negatywne sformułowanie pytania i moje zmęczenie zrobiły swoje.”

Pełna treść oświadczenia Prezesa FEN poniżej:

Nadszedł czas na kilka słów, już tak na spokojnie.

Drodzy kibice bardzo Wam dziękuję, że byliście, a tym którzy mi kibicowali dziękuję szczególnie, jesteście moją siłą.
Dziękuję moim trenerom, fizjo i sponsorom Brandfreed, Makpol Recykling, FCT 24, Pyszna Fabryka, Pittbull West Coast i Agis Managment Group.
Dziękuję Fame za możliwość walki na tak wspaniałym obiekcie przy tak niesamowitej publiczności.
Boxdelowi gratuluję wygranej, pokazał serducho i dobry game plan,
no właśnie, walka nie przebiegała i nie skończyła się tak jak sobie wymarzyłem, niestety w dużej mierze przegrałem walkę z samym sobą, a konkretnie ze swoim tlenem, za krótki miałem okres przygotowawczy i choć z moim sztabem trenerskim wykonaliśmy mnóstwo ciężkiej pracy to nie wszystko udało mi się zaprezentować.
Nie obyło się też bez błędów sędziowskich, ale wiadomo na spokojnie oglądając powtórki łatwo wszystko się ocenia, ale kto wie jakby się walka potoczyła gdyby nie przerwa związana z uderzeniem na krocze, którego nie było, to nie czas na szukanie usprawiedliwień, mogłem załatwić sprawy tak, żeby sędziowskie decyzje nie były kluczowe,
Jednak tutaj jestem winny kibicom kilka słów wyjaśnień.
Nie poddałem walki, mój charakter by mi na to nie pozwolił, doszło do nieporozumienia między mną, a sędzią, czemu dałem wyraz zaraz po decyzji, sędzia zadał mi pytanie sformułowane w sposób negatywny „czy nie chce już walczyć” odpowiedziałem, że nie, chcąc wyrazić chęć jej kontynowania, negatywne sformułowanie pytania i moje zmęczenie zrobiły swoje. Kto oglądał walkę ten wie, że obu zawodnikom nie brakowało serca i woli walki, dałem z siebie wszystko na co pozwoliła mi dyspozycja tego dnia.
Zebrałem ogromne doświadczenie, wiem co muszę poprawić, mam teraz dużo więcej czasu na przygotowania i wiem, że rewanż będzie należał do mnie,
Boxdel szykuj się na jeszcze cięższą przeprawę,
Zapewnienia co Ci zrobię zrealizuję w drugiej odsłonie tego meczu, to dopiero pierwsza połowa, wszystko jest nadal aktualne!
Pozdrawiam wszystkich.”

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis