MMA PLArchiwumFENPaweł Jóźwiak podsumowuje 10-lecie istnienia FEN: Robię to, co kocham!

Paweł Jóźwiak podsumowuje 10-lecie istnienia FEN: Robię to, co kocham!

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN podsumowuje 10-lecie istnienia drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Wywiad będący pętlą historyczną dla Fight Exclusive Night został nagrany po wczorajszej, fantastycznej gali FEN 51 w Lubinie.

Paweł Jóźwiak podsumowuje 10-lecie istnienia FEN

Przypominamy, że w walce wieczoru wczorajszej gali FEN 51, Cezary Oleksiejczuk szybko pokonał przez TKO Chrisa Fishgolda, potwierdzając swoją wysoką klasę sportową.

Walkę wieczoru gali FEN 51 opisywaliśmy tak:

Paweł Jóźwiak podsumowuje 10-lecie istnienia FEN: Robię to, co kocham!

Po gali, Paweł Jóźwiak wyszedł do dziennikarzy i podsumował całe 10 lat istnienia organizacji Fight Exclusive Night. Prezes FEN nie ukrywa, że jest szczęśliwy z miejsca, w którym FEN aktualnie się znajduje.

“Pierwszą galę robiłem sobie na zasadzie, że to było jakieś tam spełnienie moich marzeń. Zrobiłem sobie ją ot tak. Po drugiej gali już wiedziałem, że chcę to robić, a po trzeciej-czwartej edycji staliśmy się wszyscy pasjonatami tego sportu i uzależniliśmy się od tego, bo to jest po prostu jak narkotyk. Ta adrenalina, robienie tych gal. To także naprawdę, cieszę się, że dziesięciolecie przypadło tutaj w Lubinie, to jest pięćdziesiąta pierwsza gala, a tutaj pierwszy raz robiliśmy piątą galę. Także kawał historii i naprawdę, to jest ciężki kawałek chleba, ale ja się cieszę, robię to co kocham i jestem szczęśliwy.”

Cała rozmowa z Pawłem Jóźwiakiem po FEN 51 do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis