MMA PLNajnowszeMurańskiPaweł Jóźwiak po FEN 34: Cena starego Murana poszła do góry, Najman zapraszam do rozmów! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak po FEN 34: Cena starego Murana poszła do góry, Najman zapraszam do rozmów! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak podsumował  piątkową galę Fight Exclusive Night 34. Po raz pierwszy w historii organizacji na jednej karcie pojawiła się tak duża ilość freak fightów. Prezes zapewnia, że padł rekord sprzedaży PPV.

Murański

Marcin Najman jest gotowy na powrót, aby zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Częstochowianin przyjął wszystkie warunki i chce, aby doszło do tego starcia w MMA VIP. Inny pomysł na to ma prezes Fight Exclusive Night.

Ośle, po dwóch minutach walki dołączysz do dziadka Wojtka!😂🤷‍♂️

Paweł Jóźwiak: Jak Marcin chce zrobić tą walkę, a sam siebie wycenia…

Paweł Jóźwiak został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Prezes FEN po raz kolejny zaprasza ”El Testosterona” na rozmowy. 

Najman vs Muran Senior? Ja myślę, że tak. Cena starego Murana wzrosła, Marcin w swojej maszynie liczył 100 tysięcy złotych, ale teraz Muran jest w FEN. Jego menadżerem jest Bartosz Szuba mój wspólnik, więc te 100 tysięcy no to sorry, ale na zaliczkę mogą przeznaczyć. Jak Marcin chce zrobić tą walkę, a sam siebie wycenia na pół miliona no to teraz ja mówię ”Muran jest też warty pół miliona, cena wzrosła”. Marcin dawaj, zapraszamy do stołu, będziemy rozmawiać.      

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zaskakujące słowa Najmana o Don Kasjo: Zaprezentował się zupełnie przyzwoicie jak na… Widzieliście?

Niewykluczone, że Marcin Najman już niebawem wróci do klatki. Od  paru dobrych dni mówi się o potencjalnym starciu z Jackiem Murańskim. Do walki miałoby dojść na gali MMA VIP.

Skandaliczne zachowanie zawodnika z Kirgistanu! Przeciągnął poddanie, ale nie został ukarany… Jaka powinna być kara?

Dziewiętnastego maja w Kirgistanie odbyła się gala Wef Selection 35. W walce wieczoru doszło do skandalicznego zachowania. Zawodnik publiczności postanowił przeciągnąć poddanie…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis