MMA PLDon KasjoZaskakujące słowa Najmana o Don Kasjo: Zaprezentował się zupełnie przyzwoicie jak na…

Zaskakujące słowa Najmana o Don Kasjo: Zaprezentował się zupełnie przyzwoicie jak na…

Niewykluczone, że Marcin Najman już niebawem wróci do klatki. Od  paru dobrych dni mówi się o potencjalnym starciu z Jackiem Murańskim. Do walki miałoby dojść na gali MMA VIP.

Kasjo

”El Testosteron” swoją ostatnią pożegnalną walkę stoczył trzynastego lutego choć pozostawił sobie ”furtkę”. Częstochowianin zapewnił, że do następnej walki skłoni go tylko… 500 tysięcy złotych. Ostatni wspomniany pojedynek miał miejsce na pierwszej edycji MMA VIP. Najman przegrał wtedy zaskakująco z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Najman o Don Kasjo: Cokolwiek bym nie powiedział to będę odbierany jako…

Marcin Najman na spokojnie oglądał pojedynek Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Częstochowianin nie ma wątpliwości, że ”Stormin” wygrał sprawiedliwie. Najman w rozmowie z TV Reklama wypowiedział się też o umiejętnościach Don Kasjo w boksie i te słowa mogą zaskoczyć wielu…

Pewnie cokolwiek bym nie powiedział to będę odbierany jako ten, który jest nie do końca obiektywny, ale ja potrafię wznieść się ponad to. Zupełnie obiektywnie, bez emocji, wygrał Norman Parke i każdy kto widzi zwycięstwo Życińskiego w tej walce, albo nie zna się na boksie, albo nie patrzy analitycznie tylko emocjami. Jeżeli policzyli byśmy mocne trafienia, kto kogo więcej trafił, mocnymi ciosami, bo ja na początku nie widziałem tej walki tylko sugerowałem się opinią Michała Kopera z ringpolska, który ma naprawdę dużą wiedzę na temat boksu zawodowego, bardzo też rozwinął się jako dziennikarz i dla mnie ta ocena była wystarczająca, bo widziałem wiele jego ocen. Nie mam żadnych wątpliwości, że wygrał Norman Parke (…) Zaprezentował się zupełnie dobrze, zupełnie przyzwoicie jak na degenerata. Zaprezentował się naprawdę nieźle natomiast przegrał walkę i werdykt jest absolutnie słuszny i sprawiedliwy.      

Zobacz także:

FEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Odkąd Jacek Murański pojawił się w świecie sportów walki to nie możemy narzekać na brak wydarzeń. Do niecodziennej sytuacji doszło po oficjalnym ważeniu gali FEN 34. Starszy z Murańskich musiał odeprzeć atak YouTubera – Jacka Frosta.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis