MMA PLNajnowszeBoxdelPaweł Jóźwiak o walce z Boxdelem na FAME 17. Ponownie padły mocne słowa

Paweł Jóźwiak o walce z Boxdelem na FAME 17. Ponownie padły mocne słowa

Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak ponownie mocno wypowiedział się o walce z Boxdelem na nadchodzącej gali FAME 17. Prezes nie szczędził mocnych słów w kierunku swojego najbliższego oponenta.

Paweł Jóźwiak o walce z Boxdelem

Boxdel i Paweł Jóźwiak wejdą do klatki rzymskiej już 3 lutego na gali FAME 17, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Stawką tego pojedynku będzie 400 tysięcy złotych, które zgarnie tylko zwycięzca starcia:

Paweł Jóźwiak o walce z Boxdelem na FAME 17

Jóźwiak był bardzo mocno potraktowany przez Boxdela na I Konferencji prasowej przed FAME 17, ale nie pozostawał dłużny. Powołując się na nabytą klasę, nie wchodził w rynsztokowe przepychanki ze współwłaścicielem FAME MMA.

Za to w mediach społecznościowych użył mocnych słów i zapowiedział, że rozliczy się z tą “przepoconą lochą” już 3 lutego:

“Już 3 Lutego ponownie wyjde do walki!
W słynnej klatce rzymskiej rozliczę się z przepoconą lochą za wszystkie wypowiedziane obelgi pod moim adresem✌️
Liczę na Wasze mocne wsparcie💪
Minioną dekadę swojego życia poświęciłem na rozwój polskiego mma.
Mimo iż niejednokrotnie popełniałem na swoje drodze błędy, uważam iż zasługuje na szacunek. Kilka dni temu mój rywal przekroczył jednak wszelkie możliwe granice ludzkiej przyzwoitości,zniżając się do poziomu rynsztoku.
Dla mnie ta walka ma już charakter osobisty i jest sprawą honoru”

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA! Widzieliście?

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz! Co wy na to?

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis